Nový Jeep Scrambler pick-up

0
503
auto jeep scrambler
Zdroj foto: roadandtrack

Wrangler je vůz, bez kterého se neobejde žádný dobrodruh ani správce přírodní rezervace. Nově má být postavený také ve verzi pick-upu. Jak bude vypadat?

Jeep odhalil Wrangler Pick-up i jeho výbavu

Exteriér nového Wrangleru Pick-up představila automobilka Jeep již v listopadu loňského roku na autosalonu v Los Angeles, kde bylo možné shlédnout dvoudveřovou i čtyřdveřovou verzi. O tom, že se do prodeje dostane Wrangler pick-up, hovořil už v roce 2016 ředitel koncernu Fiat Chrysler Automobiles Sergio Marchionne. Ten také prozradil jméno pickupu, bude se nazývat Scrambler.

Pick-up bude postaven na stejném rámu i nápravě

Automobilka zveřejnila informace o technickém stavu vozu, kde uvádí, že Scrambler bude používat výchozí klasický rám i tuhou nápravu, kterou používá také nový Wrangler. Podle starších informací by měl mít pod kapotou například turbodiesel o objemu 3,0 litru V6 nové generace, počítat bychom mohli také se zážehovým šestiválcem o objemu 3,6 litru nebo dvoulitrovým čtyřválcem Hurricane. Podle automobilky je u nového Scramblera později počítáno také s hybridním pohonným systémem, který se do prodeje může dostat později.

K dispozici bude odnímatelná střecha

Scrambler bude své zákazníky lákat na vychytávky, jako je například odnímatelná střecha, jejíž plastové panely budou v černém provedení nebo ve stejné barvě, jaký bude lak karoserie. Vedle pevné a odnímatelné střechy bude k mání také plátěná střecha.

Kabina pro dva nebo čtyři

Karoserie nového Scramblera nabídne místa pro dvě nebo čtyři osoby, přičemž dvoumístná kabina nabídne delší ložnou plochu vzadu. Obě dvě verze budou k dispozici jak s pevnou, tak odnímatelnou nebo plátěnou střechou, kabina nabídne možnost sundání dveří z vozu. Scrambler se tak stane přímým konkurentem Ram Trucku v modelové řadě 1500, Chevroletu Colorado nebo GMC Canionu.

Další zajímavosti, novinky z automobilového a motoristického světa či recenze automobilů a motorek najdete na auto – moto magazínu motoristika.cz

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here