Motosalon v Brně je za dveřmi. Na co se můžeme těšit?

0
1600
Zdroj foto: bvv.cz

Na dlouho očekávanou motocyklovou výstavu ve střední Evropě, konanou letos v Brně na tamním brněnském výstavišti, se můžeme vydat už 8. března. Své novinky zde představí 120 firem a k vidění bude více jak 300 vystavovaných značek.

Každoročně počet propagovaných značek stoupá

Brněnský Motosalon se zařazuje mezi nejprestižnější motosalony v Evropě. Každoročně se nárůst firem navyšuje, letos je přihlášených 120, což je o deset procent více, než loni. ČTK tuto informaci potvrdila Dita Brančíková z Veletrhů Brno.

Můžeme se těšit na 300 vystavovaných značek

Pro tak velký počet vystavovaných značek se poprvé v historii otevřou oba dva sousedící pavilony F a P, pavilon Z bude navíc poskytovat doprovodný program kaskadérských jízd. Svou účast potvrdily nejočekávanější firmy jako je Suzuki, Kawasaki, Honda a Yamaha. Chybět nebude ani americký Harley-Davidson, Indian, britský Triumph, německé BMW Motorrad a italské značky Aprilia, Vespa, Ducati, Piaggio, Moto Guzzi či MV Augusta. Dále svou účast potvrdily také firmy Husqvarna, F.B Mondial, KTM, SYM a Kentoya.

Těšit se můžeme také na zástupce čtyřkolek od značek Arctic Cat, LINHAI, BRP, ATV, Can-Am i TGB.

Nově se na motoristickou výstavu přihlásily značky BETA, rakouská KSR, italská TM Racing a SWM moto. Podívat se můžete také na výstavu elektrických skútrů, propagované hned na několika stáncích.

V posledních letech se Motosalon řídí nepsaným pravidlem pro místo konání. V sudých letech se konají výstavy na brněnském výstavišti, v lichých letech pak na pražském výstavišti. O dění na Motosalonu vás budeme pravidelně informovat!

Další zajímavosti, novinky z automobilového a motoristického světa či recenze automobilů a motorek najdete na auto – moto magazínu motoristika.cz

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here