Mustang plánuje čtyřdveřovou verzi!

0
668
Zdroj foto: autogaleria.pl

Všichni milovníci Mustangu zbystřete! Automobilka chystá reagovat na největšího rivala, kterým je Pannamera od Porsche. Postaví čtyřdveřový vůz, který nabídne slušný výkon, parádní svezení a skvělé jízdní vlastnosti!

Ford Mustang v novém kabátě

Americká automobilka Ford čas od času přichází s novinkami, které nejsou až tak úplně typické pro historicky pojatou část značky. Jednou takovou je právě plánovaná novinka, o které se nechalo slyšet vedení značky. Půjde o model, který bude přísně atakovat model Pannamera od Porsche. O co jde?

Zdroj foto: autogaleria.pl

Mustang s upravenou karoserií kupé

Legendární Mustang, který je naprostou ikonou americké automobilky Ford, chystá pro fanoušky novinku. Šestá generace modelu se představila už v roce 2013. Na evropském trhu pak zazářila o dva roky později. V loňském roce tento krásný model s koníkem ve znaku prošel menšími omlazovacími terapiemi a přišla také nová edice Bullit, která vznikla na počest filmu Bullitův případ se Stevem MCQueenem v hlavní roli.

Zdroj foto: autogaleria.pl

Nyní automobilka chystá další novinku. Automobilka Ford co nevidět představí elektrický crossover, který bude ze značné míry inspirován právě Mustangem. Nový crossover se dostane do prodeje nejdříve na americkém trhu, později se na něj můžeme těšit také v Evropě.  Nedávná prosáklá informace přímo z Mustangu poukazuje na to, že automobilka chystá reagovat novou čtyřdveřovou verzí ve stylu kupé modelu Panamera nebo Mercedesu AMG GT čtyřdveřového kupé.

Další informace zůstávají schované pod rouškou tajemstvím. Magazín Mustang 6G, tedy zdroj, který informaci o přípravě plánovaného modelu prozradil, uvádí, že plánovaný crossover a velmi diskutované čtyřdveřové kupé jsou dva zcela odlišné modely, kterým automobilka s modrým oválným logem pro své zákazníky chystá. Pokud se plány Fordu naplní, půjde o další modely z již tolik obměněné nabídky vozů, se kterými jsme byli seznámeni v tomto roce!

Další zajímavosti, novinky z automobilového a motoristického světa či recenze automobilů a motorek najdete na auto – moto magazínu motoristika.cz

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here