Menu

Nezařazené

  Mustang plánuje čtyřdveřovou verzi!

  Všichni milovníci Mustangu zbystřete! Automobilka chystá reagovat na největšího rivala, kterým je Pannamera od Porsche. Postaví čtyřdveřový vůz, který nabídne slušný výkon, parádní svezení a skvělé jízdní vlastnosti!
  BMW R niteT

  BMW R niteT jako café racer

  Jak z BMW R niteT udělat designový café racer? Jednoduše pomocí běžně dostupné kutilské sady a šikovných rukou, podobně jako mají mechanici z francouzského Dab Designu.
  Jaguar

  Jaguar vrací svůj D-Type

  Jaguar se v poslední době zaměřuje na oživení svých legendárních modelů. Další vůz, který přichází na scénu, je D-Type. Hned vedle E-Typu Lightweight a XKSS. Jak bude legenda vypadat po velkém comebacku a co nabídne?
  automobilka VinFast

  Nová automobilka VinFast představuje další koncept

  Nová vietnamská automobilka VinFast představí už na podzimním pařížském autosalonu svůj další vůz. Do prodeje by podle plánů značky měly první vozy přijít už příští rok.
  Pneumatika

  Vývoj pneumatik: Kvalitní pneumatiky musí zajistit bezpečnost několik let

  Při výběru nových pneumatik se nemůžeme zaměřit pouze na značku nebo na výslednou spotřebu paliva. Musíme si uvědomit, jaké parametry musí pneumatika splňovat při našich vyjížďkách ať už na sinicích a dálnicích, ale také v horším terénu a při nejrůznějších povětrnostních podmínkách. Při nákupu pneumatik srovnávejte! Zákazníci se při nákupu pneumatik často nechávají strhnout lavinou procentuálních čísel nejprodávanějších či dokonce nejlevnějších pneumatik. Na čísla raději zapomeňte a zaměřte se na srovnání nových produktů a na největší rozdíly mezi pneumatikami, které se projeví během jejich užívání po celé roky.
  BMW Alpina XD3

  Omlazená Alpina XD3 má v nabídce nové výkony

  Německá značka Alpina, specializující se na úpravu vozů značky BMW na letošním ženevském autosalonu ukáže druhou generaci svého prvního upraveného SUV, vznětové BMW X3...
  mercedes benz A

  Mercedes-Benz ukazuje svou nejnovější Áčkovou verzi

  Konečně nám Stuttgartská automobilka ukázala na oficiálních snímcích očekávanou kompaktní třídu A. Jde už o čtvrtou generaci a ještě před první výstavou v Ženevě...
  Previous Next
  Close
  Test Caption
  Test Description goes like this