4 důvody, proč si pořídit kožené rukavice pro řidiče

0
284

Zpříjemněte si jízdu autem s koženými rukavicemi. Nejen že výborně sedí a také skvěle podtrhnou elegantně sportovní styl. V zimně s nimi snáz překonáte dobu, než se auto i volant zahřeje na přijatelnou teplotu. V létě zase odvedou přebytečnou vlhkost, pokud se vám potí ruce. Jaké všechny výhody řidičské rukavice nabízí a z jakých druhů můžete vybírat? To všechno se dozvíte v tomto článku.

1 Zahřejí během chladných dnů

Když je zima a dotýkáte se studeného volantu, je jasné, že je to nepříjemné pro vaše ruce. Diskomfort pak může snižovat bezpečnost řízení. Při řízení je vždy nutné držet pevně volant, a s tím vám v chladných dnech pomohou kožené rukavice do auta.

2 Jemný dotek kůže

Kvalitní zpracování kůže je příjemné na dotek. Rukavice na řízení se velmi dobře vytvarují podle ruky, takže sednou jako ulité. Prostě jako vaše druhá kůže. V tenkých kožených rukavicích snáze zvládnete ovládání dotykových displejů a jemnějších tlačítek na palubní desce, což je v jiných rukavicích občas nemožné.

3 Komfort a přesnost při řízení

Kožené rukavice jsou mezi řidiči hodně oblíbené, protože dokážou zvýšit komfort z jízdy. Držení volantu je s rukavicemi pevnější, při ovládání řadící páky nic neklouže. Nemluvě o potřebném komfortu, kdy jsou ruce v teple ještě předtím, než se interiér vozu zahřeje. V teplém období zase odvedou potřebnou vlhkost a vy si ušetříte problémy s prokluzováním volantu kvůli pocení rukou.

4 Poslouží i jako stylový doplněk

Kožené rukavice nejsou jenom praktické, ale zároveň velmi dobře vypadají a slouží i jako stylový módní doplněk. Nejeden řidič se snaží vyladit rukavice barevně s interiérem vozu. Na výběr dnes máme z mnoha druhů, stylů a barev, takže si každý snadno najde ty své. V nabídce řidičských rukavic najdeme jak prstové, tak i bezprstové modely v klasických i výrazných barvách nebo se zajímavými kontrastními detaily. Nechybí ani rukavice zdobené efektním prošíváním nebo perforováním. Vyrobeny jsou nejčastěji z jemné jehnětiny a díky zapínání na druk rukavice pevně sedí u zápěstí a zároveň se snadno navlékají.

Díky vlastnostem kvalitních kožených rukavic do auta si můžete dopřát požitek z jízdy v jakémkoliv počasí. Vychutnejte si radost z řízení naplno a vyberte si rukavice, které budou ladit s vaší rukou i s vaším vozem.

—————-Komerční článek—————-

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here