Přijeďte se svou Yamahou YZF-R1M na Racing Experience 2019!

0
731
Zdroj foto: yamahamotorsports.com

Máte ve své stáji motocykl Yamaha YZF-R1M? Pak si v kalendáři zakroužkujte termín 13 a 14 května. To budete se svým superstrojem na veledůležité moto akci Racing Experience!

Zažijte adrenalinové jaro

Přemýšlíte, kam se svým supersportovním bikem vyrazit za zábavou? Pak si udělejte rozhodně čas ve dnech 13 a 14 května, kdy se koná velká motoristická akce s názvem Racing Experience. Sem jsou zváni všichni majitelé motocyklů Yamaha YZF-R1M, představující pro zájemce supersportovních silničních motocyklů ucelenou řadu modelů, jako je juniorská YZF-R125 s modely YZF-R3 a YZF-R6 i YZF-R1 nebo vrcholová verze YZF-R1M či exklusivní YZF-R1 GYTR, která je vyrobená pouze v limitované edici pětadvaceti kusů.

Všechny modely Yamaha YZF jsou díky použití nejmodernější techniky a jízdních výkonů nejlepšími speciály na MotoGP. Ceny pro letošní rok startují na částce 649 900 korun a popularita také roste díky akci Yamaha Racing Experience pro majitele modelu YZF-R1M na závodních okruzích.

Tyto šťastlivce zve Yamaha na nejnovější Racing Experience, ta se uskuteční na okruhu Silverstone ve Velké Británii a to v již zmíněných dnech 13. a 14. května. Účast pro jezdce na strojích Yamaha YZF-R1M je zdarma, stačí se pouze registrovat.

Zdroj foto: yamahamotorsports.com

Co nabídne letošní Yamaha Racing Experience?

První den se uskuteční workshop, který povedou odborníci z Yamahy Racing. Bude zaměřen na správné nastavení podvozku a maximální využití elektronické výbavy modelu YZF-R1M, aby jezdci dosáhli nejlepších časů v závodech.

Druhý den odstartuje jízdy na závodním okruhu Silvestone pod vedením profesionálních jezdců Yamaha Racing.

Co má pod kapotou Yamaha YZF-R1M?

Supersportovní silniční motocykl pohání řadový, kapalinou chlazený čtyřválec o objemu 998 ccm s rozvorem DOHC a výkonem 147,1 kW s 200 koňmi při 13 500 otáčkách za minutu a točivým momentem 1124 N.m při 11 500 otáčkách za minutu. Tyto hodnoty posílají sílu na zadní kolo prostřednictvím šestistupňové převodovky.

Další zajímavosti, novinky z automobilového a motoristického světa či recenze automobilů a motorek najdete na auto – moto magazínu motoristika.cz

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here