Mitsubishi ASX se chlubí na svých prvních fotkách před příjezdem do Ženevy

0
506
Zdroj foto: mitsubishi-motors.com.au

Už za pár dní si svou premiéru vychutná modernizované kompaktní SUV ASX od Mitsubishi. ten dostane zbrusu nový vzhled i vychytaný infotainment.

Mitsubishi láká na novinku žhavými fotkami

Chcete se navnadit na ženevský autosalon v předstihu? Pak vás automobilka Mitsubishi rozehřeje krásnými snímky dlouho očekávaného modernizovaného modelu ASX. Omlazená verze kompaktního SUV míří do Ženevy a vy si můžete prohlédnout její vzhled už nyní v teple domova. A že jde o oblíbený kousek svědčí množství prodaných kusů, které ke dnešnímu dni čítají 1,32 milionu kusů. V některých zemích je sice model prodáván pod označením Outlander Sport, ale třeba v USA jde o nejprodávanější Mitsubishi vůbec.

Modernizace v exteriéru

Mitsubishi si s novým ASX opravdu vyhrála. Změny jsou patrné už na první pohled, aktuálně se podobá moderní filozofii značky, proto se blíží tvary i nápadnými prvky jak k Outlanderu tak Eclipse Crossu. Upravený byl kompletně celý přední nárazník, maska chladiče, změn se dočkaly rovněž světlomety, které nyní zvláštňují ledky.

Zdroj foto: mitsubishi-motors.com.au

V interiéru

Nastalo také dost změn. Nový je multimediální systém s moderním audiem. Obrazovka infotainmentu je o palec větší než u předchozí verze, nově činí osm palců a disponuje navigací TomTom, která přináší nové informace o situaci na silnici v reálném čase. Nově lze také vida uložená na USB zařízeních spouštět na displeji infotainmentu.

Novinky ze světa motorů

Nové ASX dostalo motor od současného Outlanderu. Jde o atmosférický zážehový dvoulitr s výkonem 110 kW a 195 N.m. Možnost zakoupení náhonu na přední kola nebo ASX s pohonem na všechna kola je dobrým marketingovým tahem, stejně tak jako výběr mezi pětistupňovou převodovkou nebo samočinnou CVT převodovkou se šesti virtuálními stupni pro sportovní pocit z jízdy.

Další novinky už z výstaviště

Tohle je výčet veškerých informací, které oficiálně pustila automobilka Mitsubishi do světa na svých sociálních sítích. O dalších novinkách nového ASX se budeme moci dozvědět přímo na výstavišti.

Další zajímavosti, novinky z automobilového a motoristického světa či recenze automobilů a motorek najdete na auto – moto magazínu motoristika.cz

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here