Škoda Scala je hitem sezóny, už jste o ní také slyšeli?

0
1455

Automobil, jenž byl pro vstup na scénu dlouho připravován a do něhož automobilka Škoda vkládala značné množství nadějí. Novinka, která byla představena v dalekém Tel Avivu, aby na jaře letošního roku přišla na tuzemský trh s cílem nahradit model, jakým je třeba Škoda Rapid. Elegantní, s velkým prostorem pro zavazadla, ale také odpovídajícím způsobem připravená i pro méně kvalitní nebo neudržované komunikace. Poradí si prostě se vším! A co dalšího je trumfem v rukávu nového modelu Scala?

Lepší aerodynamika, ale také velmi štíhlé linie

Zakrytý podvozek, díky němuž je dosaženo zajímavějších aerodynamických vlastností. Skutečně jde o jedinečný šíp, který ocení snad každý fanoušek auto-moto. Samozřejmě nechybí ani velmi kvalitní klimatizace, funkce nouzového brždění a detekce chodců díky speciální funkci palubního počítače. Nemusíte se tak například při deštivém počasí bát, že na přechodech dojde k nějaké osudové kolizi.

Auto Škoda Scala nabídne výběr mezi několika zajímavými modely, u kterých kombinovaná spotřeba nepřesáhne hranici pěti litrů na sto najetých kilometrů. A to je důležité nejen tehdy, když jedete třeba na zahraniční dovolenou!

Jedinečná možnost vyladit si vůz podle vlastní fantazie

Jak ostatně naznačuje i cena Škody Scala, dostanete za své peníze to nejlepší ze světa dnešních automobilových novinek. A vše si můžete krůček po krůčku nastavit plně k obrazu svému! Nouzové brzdění, výběr z kol z oceli nebo lehké slitiny, ale také zadní TOP LED světla s animovanými ukazateli směru jízdy.

Díky bytelnému zavazadlovému prostoru, který nabídne ještě větší objem než předchozí Škoda Rapid, je model Scala velmi vhodný i pro rodiny s dětmi. Výhodou je také perfektní odhlučnění interiéru vozu, při řízení vás prostě nebude nic rušit!

Další zajímavosti, novinky z automobilového a motoristického světa či recenze automobilů a motorek najdete na auto – moto magazínu motoristika.cz

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here