Kamion se zřítil dnes dopoledne z mostu i s řidičem a těhotnou ženou

0
651
Zdroj foto: novinky.cz

Nehody jsou bohužel velmi častým jevem na českých silnicích. Další taková se stala dnes dopoledne. Kamion na Lounsku nedaleko dálnice D7 se zřítil z mostu z výšky patnácti metrů. Řidič a jeho spolujezdkyně, jenž byla navíc těhotná utrpěli vážná zranění a museli být převezeni do nemocnice. Vyproštění kamionu bude trvat několik hodin. Tato nehoda se stala okolo půl desáté dopoledne v obci s názvem Velemyšleves. Jednalo se o silnici první třídy. Záběry, jenž byly pořízeny na místě ukazují, že kamion se zřítil z mostu, návěs se převrátil na střechu a kabina dopadla na něj. Už jenom podle popisu katastrofa.

Zdroj foto: novinky.cz

Zatím není jasné, co nehodu způsobilo

Mluvčí policie Alena Bartošová řekla, že kamion vyjel ze silnice z dosud nezjištěných příčin. Následně se zřítil z oněch patnácti metrů. Příčiny nehody jsou předmětem vyšetřování. K nehodě musely vyjet hasiči, konkrétně jejich dvě jednotky. Mluvčí hasičů Lukáš Marvan podal informace o zásahu. V kamionu se nacházely dvě osoby, jenž nepotřebovaly vyprostit. Ovšem hasiči museli přečerpat naftu a olej z auta. Řidič utrpěl vážná zranění a po ošetření ho bylo nutné transportovat vrtulníkem do nemocnice. Byl umístěn do Ústí nad Labem na traumacentrum. Těhotnou spolujezdkyni převezli na to samé místo, ovšem sanitkou. Mluvčí záchranářů Prokop Voleník jen dodal, že bylo štěstí, že kabina neskončila pod návěsem.

Zdroj videa: youtube , tydenikpolicie.cz

Následky nehody se budou odstraňovat několik hodin. Oba pasažéři měli vlastně svým způsobem štěstí, že se jim při této nehodě nestalo nic horšího. Podle všech informací mohli oba dva dopadnout daleko hůře. Navíc těhotná žena mohla přijít i o dítě.

Další zajímavosti, novinky z automobilového a motoristického světa či recenze automobilů a motorek najdete na auto – moto magazínu motoristika.cz

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here