Každý den v jiném voze

0
779

Transformers v realitě? Je možné proměnit jedno auto v jiné bez zásahu klempířů nebo mechaniků? Zní to jako pohádka. Pojedete si ve Fabii, ale lidé na ulici uvidí třeba SLSko. To není úplně špatné. Přemýšlíte jak toho docílit? Němci už na to přišli.

Opravdu převratná reklama Porsche

Do hledáčku si vzali vůz Porsche 919 Hybrid. Jedná se o jeden z nejúspěšnějších sportovních modelů automobilky. Během existence po dobu 4 let dokázal tento vůz skončit 36x na pódiu a celkem 16x na prvním místě. Do této statistiky patří i tři vítězství v závodě 24 hodin Le Mans za sebou. Jaké kouzlo tento vůz pohání? Jedná se o přeplňovaný čtyřválec s objemem 2 litru. Ten ale doplňuje elektromotor. Úspěch tohoto vozu narušila jen změna firemní strategie. Ta se totiž rozhodla přesunout své úsilí do Formule E. Po tímto názvem se skrývají elektrické formule. Předpokládaný úspěch se ale nedostavil.

Jak za jízdy přeměnit vůz?

Nicméně 919 Hybrid v poslední době získala velkou reklamu. Postaralo se o ni video samotné automobilky Porsche. Při natáčení použila vůz Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid. Jak jako Panameru? V reklamě na 919? Ano, čtete správně. Na vůz totiž nainstalovali 3D projektor. Ten umožnil tuto změnu vzhledu, díky níž Panameru vůbec nepoznáte. Videu se dostalo obrovské sledovanosti. Po několika dnech vyvěšení na Youtube se číslo sledovanosti dostalo až na 18 milionů.

Považujete to za technologii budoucnosti? Převlékat svůj vůz pomocí projektoru a každý den se vozit v jiném autě? Jistota ale je, že motor zaručeně nějaký projektor nezmění.

Odkaz na video:

Zdroj foto: Youtube.com

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here