Harley-Davidson připravuje novou trojici modelů

0
729
Zdroj foto: autocarindia.com

Už v minulém roce přišli z Harley-Davidson první vlaštovky s prototypy tří zajímavých novinek. Nyní se “Nové směry pro Harley-Davidson” začínají rýsovat pro sériovou výrobu.

Harley-Davidson připravuje zbrusu nové modely

Výrobce klasických motocyklů, Harley-Davidson, se pečlivě připravuje na modelovou ofenzivu. A přímo od výrobce uniklo pár fotografií, na kterých se ukazují finální podoby modelů, představených v minulém roce jako prototypy.

Zdroj foto: autocarindia.com

Ačkoli Harley-Davidson o svých plánech do budoucna nijak zvlášť nemluvil, hradbu mlčení prolomil na konci července loňského roku. Tehdy vedení nejslavnější motocyklové značky poodhalilo své plány do brzké budoucnosti a strategii s názvem “Nové směry pro Harley-Davidson.”

Součástí strategie není nic jiného, než nové modely, které v červenci loňského roku představil svými prototypy. Novinky nesou názvy Pan America 1250, Custom 1250 a Streetfighter 975. Model by se měli začít prodávat v průběhu roku 2020. Je samozřejmostí, a na tento fakt také upozorňuje sám výrobce, že se prototypy od sériově vyráběných strojů mohou lišit.

Zdroj foto: autocarindia.com

Patentové nákresy jsou k dispozici

Před časem přišel RideApart s patentovými nákresy z úřadu European Union Intellectual Property Office, (EUIPO) které podle všeho poukazují na změny v designu jen v minimálním rozmezí. Jedná se například o použití jiných kol u cestovního endura Pan America, ten bude mít litá kola, kdežto na prototypu měl kola výpletová.

Model Streetfighter 975 má jiný držák poznávací značky, nesoucí i směrová světla, který jsme na loňském prototypu shlédnout nemohli. Pan America 1250 a Streetfighter 975 mají odhalovat provedení pro indický trh, protože se má jednat o ochranu proti zapletení sárí do zadního kola. Sárí je typický oděv indických žen.

Další zajímavosti, novinky z automobilového a motoristického světa či recenze automobilů a motorek najdete na auto – moto magazínu motoristika.cz

 

 

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here