Chraňte své auto. Tyto jednoduché prvky pomohou

0
469

Je vaše auto nejenom běžným dopravným prostředkem, ale vnímáte ho spíše jako člena rodiny? Pokud ano, jistě se o něho pravidelně staráte a pečujete o něho. Jak ho ochránit, aby si zachovalo stále svůj dokonalý vzhled a technický stav? Je několik věcí, které můžete dokoupit. Stojí pár korun a rozhodně se jedná o praktické prvky, které ocení každý.

Pořiďte si gumové rohože

Zvláště nyní, v době zimy je oceníte nejvíce. Už vás nebude trápit to, že se sníh a voda vsakuje do vašich textilních koberečků, které navíc špiníte blátem, které si z venku přinesete. Pořiďte si praktické gumové rohože a problém je vyřešen. Do nich se voda ani nečistoty vsakovat nebudou. Pokud dojde k ušpinění, stačí je pouze umýt. A pokud se na nich drží voda, tu snadno vylijete. A jak vybrat ty pravé? Roli zde má hlavně vaše auto. Důležité je znát:

  • Typ vašeho vozu
  • Rok výroby vašeho vozu
  • Prostor, kam chcete rohož umístit

Investujte do lemů blatníků

Další věc, která vám může přijít vhod, jsou praktické doplňky vašich blatníků. Ty mohou nabídnout jak zajímavé estetické vylepšení vozidla, tak mají i svou praktickou funkci. Dokážou danou část auta ochránit před korozí, která je na tomto místě velmi častá. Plastové lemy blatníku můžete pořídit na celou řadu aut, hlavně potom těch starších. Jejich cena je příznivá a jejich nasazení je skutečnou hračkou. I toto je věc, kterou rozhodně oceníte.

Kupte si poklice

Pokud máte plechové disky, je určitě vhodné investovat také do poklic. Ani ty nestojí nijak moc. Vašemu vozu pomohou nejenom po estetické stránce, ale i po té praktické. Vaše auto bude díky nim vypadat zajímavěji, a hlavně nabídnou i ochrannou funkci vašich disků. Třeba v případě různých kamínků, ale i v případě zimního použití sněhových řetězů, které by mohly disk zbytečně poškrábat. Díky široké škále designů je jenom na vás, co si vyberete.

……………………………………… komerční článek ……………………………………………

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here