Připravte auto na zimu. Tyto věci se hodí dokoupit

0
538

Příprava auta na zimu nemusí být spojena jenom se základními věcmi, jako je nemrznoucí směs, nebo voda do ostřikovačů. Zapomínat bychom neměli ani na praktické věci, které zajistí že zimu zvládneme bez jakýchkoliv obtíží. Pokud hledáte tipy, jak své auto na zimu připravit i po praktické stránce, podívejte se, co se hodí pořídit.

Vany do kufru

Pokud jezdíte pravidelně lyžovat a svou výbavu vozíte v zavazadlovém prostoru, máte jeden problém. Sníh, který neočistíte začne tát a spolu s nečistotami se vsákne do čalounění vašeho kufru. Pokud ho nechcete složitě čistit a sušit, kupte si levné vany do kufru. Jsou skvělým řešením nejenom pro vyznavače zimních sportů. A navíc je využijete po celý rok. Kdykoliv budete přepravovat něco špinavého, máte jistotu ochrany zavazadlového prostoru. A jaké výhody daná vana má?

  • Přesně padne do kufru
  • Snadno se čistí
  • Je vyrobena z kvalitního plastu

Clony do masky

Dalším naším tipem je jednoduchá pomůcka, která vám pomůže k tomu, abyste v zimě rychleji ohřáli motor na provozní teplotu. Tím zajistíte i to, že budete mít v interiéru vozu mnohem rychleji požadované teplo. A jak na to? Využijte zimní clony do masky, které jednoduše nasadíte a tím eliminujete průchod ledového vzduchu. Prostor motoru se tak bude mnohem rychleji ohřívat. Hlavně v silných mrazech jde o velmi praktického pomocníka.

Gumové rohože

Během zimy nastupujete do svého vozu s obuví, které je od sněhu a nečistot. Toto všechno se vsakuje do vašich koberečků, které jsou vlivem toho špinavé a také vlhké. A to způsobuje další problémy. I tomu se však dá velmi efektivně a také rychle zamezit. Jak? Postačí je vyměnit za gumové rohože. Vodu z nich snadno vylijete, jelikož se nikam nesákne. A také je snadno vyčistíte, nebo necháte uschnout. Stojí pár korun a z hlediska praktičnosti jsou skvělým pomocníkem.

……………………………………………. komerční článek ………………………………………….

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here