Prémiový střešní box Thule Vector na českém trhu

0
524
Nacka Basket, Lund, 18 February, 2019 , Sweden. © 2019 Daniel Ahlgren

Prémiová kvalita, důmyslné funkce, ergonomie a originální design

Malmo, Sweden/Praha – 2. prosince 2019 – Nový střešní box Thule Vector nabízí skvělý výkon, prémiové vlastnosti, důmyslné funkce a osobitý vzhled, díky kterému budete jedineční během svého aktivního života. Thule Vector je střešní box jako žádný jiný, poskytuje bezkonkurenční uživatelský zážitek. Stylový, sportovní a sofistikovaný. Thule Vector určuje nový standard v prémiových střešních boxech a dodává osobitý vzhled každému automobilu. Mezi základní funkce patří: Integrované LED osvětlení, oboustranné otevírání a zavírání, bezpečné zamykání se systémem SlideLock, snadná instalace díky systému PowerClick a pohodlný přístup k uložený předmětům díky ergonomickému designu. Thule Vector se vyrábí ve třech velikostech: Medium, Large a Alpine.

Neobyčejný střešní box

Thule Vector vystupuje z davu díky dokonalému a plynulému spojení víka a dna a také charakteristickou přední nakloněnou hranou. Za vynikající produktový design již box získal dvě prestižní ocenění, “the iF Product Design Award” a “Red Dot Award”.

Uživatelsky jednoduchý a praktický

Všechny funkce jsou v každé situaci uživatelsky jednoduché, ať už se jedná o montáž samotného boxu, nakládku nebo vykládku vybavení nebo jen hledání potřebných věcí uprostřed noci. Na každém kroku přináší Thule Vector prémiovou funkčnost.

Testováno na hranice možností a ještě dále

Tak jako všechny střešní boxy Thule prošel i Vector intenzivním testováním, jak v reálném živote, tak v našem testovacím centru ve Švédsku, kde jsou naše střešní boxy vystaveny testům v extrémních podmínkách.

Klíčové vlastnosti

  • Elegantní, sportovní design s hladkým spojením víka a dna, který zajistí osobitý vzhled jakémukoli vozidlu
  • Prémiový interiér s integrovaným osvětlením a plstěným dnem pro vyšší ochranu a větší pohodlí
  • Zpevněné víko zaručuje snadné a bezproblémové oboustranné otevírání a zavírání
  • Interiér víka bílé barvy v kombinací s osvětlením LED usnadňuje nakládání a vykládání ve tmě
  • Systém SlideLock se samostatnými funkcemi pro zamykání a odemykání zajišťuje víko na místě a upozorňuje, kdy je box bezpečně uzavřen.
  • Snadné upevnění díky rychloupínacímu systému PowerClick. Integrovaný indikátor momentu utažení cvakne, jakmile je náležitě utažen, a zaručuje tak rychlé a bezpečné upevnění.
  • Plný přístup do kufru s minimálním rizikem kontaktu s nákladním boxem díky jeho předsunuté poloze.

Společnost Thule byla založena ve Švédsku v roce 1942. Pod heslem Bring your life, Thule nabízí celosvětově širokou škálu prémiových produktů pro aktivní život a pomáhá přepravit cokoliv potřebujete, a to bezpečně, snadno a stylově. Thule navrhuje a vyrábí střešní nosiče, nosiče kol, nosiče vybavení pro vodní a zimní sporty, střešní boxy, cestovní zavazadla a tašky, fotobatohy, batohy na notebook, turistické batohy a výrobky související s dětmi, jako jsou kočárky, multifunkční sportovní vozíky a cyklosedačky. Tyto produkty jsou prodávány ve více než 140 zemích světa. Thule je největší značkou skupiny Thule Group. www.thule.com

 

………………………………………. komerční článek …………………………………………….

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here