Teslu si zanedlouho budeme moci opravit v Praze!

0
458

Americká automobilka Tesla plánuje v Praze otevření svého prvního servisního střediska v Čechách. A dočkáme se ho už v březnu!

Americká značka se dostává blíže zákazníkům

Kdo má v České republice Teslu, ten musí na pravidelné servisy jezdit daleko do Německa nebo Rakouska. S tím bude už zanedlouho konec! Výrobce elektrických vozů Tesla totiž plánuje v Praze už v březnu otevřít své první servisní středisko na území České republiky. Více jak 900 českých majitelů elektrických modelů, si bude moci se svým vozem zajet na servis do metropole.

Oficiální servisní středisko

Oficiální servisní středisko bude otevřeno už koncem února nebo začátkem března. Čeští majitelé modelů Tesla musí v současnosti jezdit se svými modely buď do německého Mnichova, Norimberku nebo do Vídně.

Tesla plní plány na jedničku

O tom, že by se v České republice mělo otevřít servisní středisko, se mluví už docela dlouho. Šéfové automobilky o tomto faktu mluvili již koncem loňského roku. Dalším přímým vodítkem byl fakt, že si značka nechala v Čechách zaregistrovat svou firemní pobočku. Navíc už od loňského října do prosince vypsala pro Prahu pět pracovních pozic zahrnující mechaniky, manažery a poradce pro náhradní díly a celkový servis vozů.

Tesla se Čechům dostává pod kůži

O tom, že by se do Čech měla dostat servisní střediska, mluví také jasně statistiky stále se navyšujících prodejů modelů značky. Podle odborníků zájem o vozy Tesla v České republice stále roste. Následujícím krokem by podle nich mohlo být i perspektivní zřízení oficiálního prodejního zastoupení.

V kurzu jsou modely S a X

V dnešní době se po českých silnicích a dálnicích prohánějí modely S a X. Těch je u nás zaregistrováno přes 700 a dalších 200 jezdí podle statistik na Slovensku. Založení servisního střediska přichází v době, kdy Tesla chystá příchod do Evropy se svým modelem 3, který se má stát miláčkem všech příznivců elektromobilů. Pro české zákazníky by měl být Model 3 k dispozici už koncem března nebo začátkem dubna. Zajet si pro něj budou moci zájemci do Vídně, kde působí dva čeští zástupci, kteří vozy předvádějí vážným zájemcům.

Další zajímavosti, novinky z automobilového a motoristického světa či recenze automobilů a motorek najdete na auto – moto magazínu motoristika.cz

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here