Rolls-Royce Cullinan bude mít výsuvné luxusní křesla Viewing Suite z kufru

0
1168
Rolls Royce Cullinan
Zdroj foto: autobild.de

Do projede se už velmi brzo dostane první SUV značky Rolls-Royce Cullinan. Ten kromě standardní luxusní výbavy nabídne svým majitelům i superluxusní sedačky, které se jednoduchým pohybem vyklopí z kufru a posádce tak nabídnou pohodlný odpočinek třeba uprostřed louky.

Charakteristika Rolls-Royce se (ne)mění

Tradiční automobilka Rolls-Royce představuje svůj první vůz v kategorii SUV. Ani ona nemůže zůstat s novými trendy pozadu a tak svým zákazníkům přináší i něco navíc, jako je tomu v případě křesel Viewing Suite.

Sedadla byla poodhalena v minulých dnech v tiskové zprávě, kde je nazývají jednoduše “křesla.” A nejde o žádné měkké polstrování z tradičních limuzín, nebo rozměrné sedačky připomínající neforemný gauč. Mluvíme tu o zcela jiné úrovni designu, o úplně jiném komfortu.

Křesla jsou navržena přímo v továrně Rolls-Royce a stanou se součástí “individualizačního programu Bespoke.” Ve standardní výbavě ji zákazníci nedostanou. Však také každý Rolls-Royce je naprostým originálem.

Zdroj foto: carmagazine.co.uk

Křesla Viewing Suite sou vyrobeny z luxusních materiálů

Dvojice sedadel je vyrobena jak jinak, než z luxusních materiálů a zpracovány jsou prvotřídní řemeslnou výrobou. Očalouněny jsou nejjemnější kůží, a obrácených proti směru jízdy se spolu se stolkem vysunou a vyklopí ze zavazadlové části vozu vně z vozu. Automaticky, stisknutím tlačítka.

Movití majitelé si tak mohou udělat soukromý piknik kdekoli se jim zamane a mohou sledovat okolní krásu přírody i ruch velkoměsta z pohodlí svého auta.

Výkonný ředitel Torsten Müller-Ötvös se ve svém prohlášení nechává slyšet, že od samého začátku, kdy se začalo v automobilce uvažovat o modelu Cullinan, se inženýři připravují na nový rozměr luxusu, který nepřestane ohromovat a hýčkat movitou klientelu.

Design křesel Viewing Suite se zaměřuje na nejmenší detaily, používá se nejjemnější a nekvalitnější kůže v barvě ladící s interiérem vozu a přitom jsou při vysunutí z vozu vnímány jako jednotný kus nábytku, který si mohou majitelé luxusních modelů Cullinanu užívat kdekoli na cestě.

Další zajímavosti, novinky z automobilového a motoristického světa či recenze automobilů a motorek najdete na auto – moto magazínu motoristika.cz

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here