Moto Guzzi nabízí limitovanou edici řady V7 III

0
636
moto guzzi
Zdroj foto: piaggiogroup.com

Nechte se strhnout krásou motorek ze sedmdesátých let a pořiďte si novinku od Moto Guzzi, limitovanou edicí řady V7 III s vidlicovým dvouválcem.

Moto Guzzi V7 III vzpomínka na dávné časy

Společnost Moto Guzzi nabízí svým zákazníkům limitovanou edici upravené populární modelové řady V7 III, která nese označení Limited. Tato počtem omezená edice nabídne fanouškům pouze 500 kusů.

Motocykl s označením Limited se oproti běžné verzi liší především propracovanými detaily s kladeným důrazem na preciznost provedení a použití luxusních materiálů. Nejvýraznějším prvkem je chromovaná palivová nádrž, luxusní kožené sedlo z černé kůže zdobené výrazným prošíváním, chromové výfuky nebo madla za sedlem.

S těmito výraznými prvky kontrastují blatníky a boční panely, vyrobené z uhlíkových vláken. Luxusní černá kola s drátěným výpletem obuté do pneumatik o rozměrech 100/90 R18 vpředu a 130/80 R17 vzadu, mají stejnou barvu jako vyvedený blok motoru.

Stylová řídítka s designovými chromovými zrcátky, velké světlo usazené v chromovém kulatém rámečku a retro přístrojová palubní deska, přenese jezdce nostalgicky v čase do let 1967 až 1976, kdy byly tyto modely vyráběny.

moto guzzi
Zdroj foto: piaggiogroup.com

Standardní výbava V7 III Limited

Pro limitovanou edici konstruktéři zvolili palubní desku v retro stylu, kde nechybí kruhový přístroj s analogovým rychloměrem, moderní doba si však žádá své a tak nechybí ani digitální displej s dalšími potřebnými údaji. Pro označení limitované edice je zde laserem vytištěné sériové číslo.

Technické parametry

Moto Guzzi V7 III Limited je postavené na trubkovém rámu. Stroj je poháněný vidlicovým dvouválcem o objemu 744 ccm, který má výkon 38 kW a 52 koní při 6200 otáčkách za minutu a točivým momentem 60 N.m. při 5000 otáčkách za minutu. Motor komunikuje se šestistupňovou převodovkou a pohání zadní kolo.

Celková délka motorky je 2 185 milimetru, šířka 800 milimetru a výška 1 110 milimetru, rozvor kol je 1 435 milimetru.

Další zajímavosti, novinky z automobilového a motoristického světa či recenze automobilů a motorek najdete na auto – moto magazínu motoristika.cz

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here