Piaggio MP3: Skútr, který by neměl chybět v žádné domácnosti

0
1521
skútr piaggio mp3
Zdroj foto: newscooters4less

První tříkolka v podobě Piaggio MP3 se dá pořídit i pro řidičské oprávnění skupiny B a rozhodně by neměla chybět v žádné garáži. Dá se s ní hravě prokličkovat ulicemi i v dopravní špičce a disponuje velkou bezpečností.

Piaggio MP3 jako nejbezpečnější skútr současnosti

Když francouzský výrobce přišel s tříkolkou Piaggio MP3, všechny milovníky motocyklů i širokou veřejnou zaujala svým designem. V zahraničí jsou v dnešní době skútry – tříkolky běžnou součástí, u nás si tolik oblibu zatím nezískaly. A je to velká škoda! Řídit se dá tento typ skútru s řidičským oprávněním typu B, díky tříkolce je mnohem bezpečnější než klasický dvoukolový skútr a navíc vyřeší problémy s parkováním. Skútr by rozhodně neměl chybět v žádné domácnosti, jako vozítko pro rychlé přemístění do práce nebo do obchodu.

skútr piaggio mp3
Zdroj foto: newscooters4less

Stylový design a praktičnost je přesně to, co dělá ze skútru Piaggio MP3 nepostradatelný doplněk každé garáže. Tříkolka má díky paralelnímu zavěšení předních kol jízdní vlastnosti stejné jako motocykl, ale dá se bez problémů a s naprostou bezpečností řídit i bez zkušeností s řidičským oprávněním pro motocykly. O oblíbenosti svědčí také jeho prodeje. Od roku 2006 se prodalo více jak 150 tisíc kusů po celém světě. Konkurence se konstrukcí tří kol inspirovala celkem rychle a v současnosti se prodává mnoho skútrů s konceptem založeným na Piaggiu.

Piaggio MP3 se pyšní padesátilitrovým odkládacím prostorem pod sedadlem, do kterého se dají uložit dvě integrální přilby, menší zavazadlo, nákup nebo taška na notebook. MP3 je skútr, se kterým zdoláte i menší nerovnosti a můžete s ním klidně vyjet na víkend za město.

Použité technologie

Piaggio MP3 se inspiroval moderními technologiemi, jezdci je k dispozici velký centrální displej se dvěma kulatými nástroji. Instalace Piaggio Multimedia Platform nabízí možnost spárování telefonu přes Bluetooth a dostat tak potřebné informace do motocyklu. Nechybí mu ani přípojka USB a 12 V zásuvka.

Další zajímavosti, novinky z automobilového a motoristického světa či recenze automobilů a motorek najdete na auto – moto magazínu motoristika.cz

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here