Audi A4: nejdecentnější facelift v historii!

0
665
audi A4
Zdroj foto: 2019audicars.com

Audi upravila stávající model A4. Super mladistvý vzhled ale nečekejte. Úprav si všimnete jen stěží!

Audi odstranila maskování

Automobilka Audi upravovala facelift na svém modelu A4. Změny se týkaly sedanu a kombi. Během uplynulých měsíců se několik prototypů s maskovacími bandážemi (maskování vozu nebylo kompletní, zakryto bylo jen několik jeho částí) prohánělo po německých silnicích a dálnicích. Nyní automobilka představuje design jednotlivých modelů v celé své kráse. Změny jsou však tak nepatrné, že si jich možná ani nevšimnete!

audi A4
Zdroj foto: 2019audicars.com

Poznejte hlavní rozdíly

Abyste si opravdu všimli jednotlivých designových úprav, asi byste museli mít původní Verzi A4 sedanu a kombi hodně okoukanou nebo mít obě verze postavené vedle sebe. Změn si totiž všimnete až po detailním prohlédnutí. Ty se totiž týkají především upraveného nárazníku, zdobeného akcenty v designu hliníku. Sportovnější ráz modelu A4 dodávávají ostřejší hrany především na kapotě a bocích. Ovšem o žádné extra designové zásahy nejde. Maska chladiče s typickým šestiúhelníkem zůstala beze změny.

Audi A4
Zdroj foto: 2019audicars.com

Design je upravený v závislosti na zakoupeném stupni výbavy

Audi své zákazníky v modernizované verzi hýčká hlavně upravenými stupni výbavy. Vzhled se mění v závislosti na zakoupeném stupni. S Line má masku chladiče navrženou ve 3D efektu, změněny jsou také koncovky výfuku. Tuto verzi můžete mít se šestnáctipalcovými nebo devatenáctipalcovými koly z lehkých slitin s modernizovaným designem.

S Line Competition zazáří v novém trendy modrém odstínu. Verze kombi se chlubí novým střešním spoilerem a dalšími droboučkými designovými úpravami na karoserii, jako je třeba logo Audi na spodní části druhého páru dveří, LED světla, červené brzdové třmeny, sportovní odpružení a devatenáctipalcová sportovní kola Audi Sport. V interiéru se změny týkají částečného koženého čalounění sportovních sedaček a tříramenný volant. Modernizovaná verze jde právě nyní do výroby a na trh by se podle plánů automobilky dostane na podzim letošního roku.

Další zajímavosti, novinky z automobilového a motoristického světa či recenze automobilů a motorek najdete na auto – moto magazínu motoristika.cz

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here