Připadá vám zadní část Land Roveru Discovery příliš agresivní? Zjemněte ji!

0
1191
Land Rover Discovery
autor fotografie: autocar.co.uk

Při představení nového faceliftu Land Roveru Discovery, zejména zadní část vyvolala u publika nejrůznější reakce. Land Rover přišel s řešením. Můžete si ji za příplatek zjemnit a upravit tak do klasické podoby běžně umístěné SPZ!

Kontroverzní design a SPZ na straně

Pokud vás nové Discovery svým designem a jízdními vlastnostmi nadchlo, ale zadní část ve vás vyvolává rozpačité reakce, Land Rover právě pro vás nabízí možnost úpravy zadní části do běžně situovaných tvarů, včetně umístění státní poznávací značky doprostřed, oproti levé straně, jako je tomu nyní u sériově vyráběných vozů.

Tuto nabídku však nenajdete v katalogu s běžnou příplatkovou nabídkou. Jde o marketingový trik, jak nabídnout svým zákazníkům možnost vybrat si originální vzhled svého nového vozu. Uznáváme, že Land Rover přišel s velmi zajímavou příplatkovou nabídkou, která se u automobilek běžně neobjevuje. V oficiálním ceníku ji nehledejte, ale poptejte u svého dealera vozů Land Rover.

autor fotografie: autocar.co.uk

Upravit si můžete i svůj zakoupený vůz

Pokud jste si vůz již zakoupili a přijde vám nový design zadní části atraktivnější, nezoufejte! I pro vás je tu možnost zakoupit si příplatkovou verzi od společnosti Startech, kde najdete tento módní doplněk za cenu 809 euro, v přepočtu za cca 20 600 korun. Hledejte ho pod označením LR5-410-00. Výrobce přitom uvádí, že nový vzhled zadní části vozu je také vhodný pro vozy vybavené zadní parkovací kamerou a namontovat si ji budete moci již v lednu příštího roku.

Kromě této vychytávky pro vás Land Rover připravil další bohatou příplatkovou nabídku, ve které najdete například provokativní dvaadvacetipalcová kola z lehkých slitin nebo panoramatickou střechu pro krásný výhled do všech stran z interiéru vozu. Nedílnou součástí k SUV je samozřejmě tažné zařízení, které si můžete pořídit spolu s chlazenou schránkou ve středové konzole pro svěží uchování svačiny i nápojů.

Další zajímavosti, novinky z automobilového a motoristického světa či recenze automobilů a motorek najdete na auto – moto magazínu motoristika.cz

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here