Do Čech dorazil motocykl VXT na elektrický pohon

0
1016
VXT motocykl
autor fotografie: vxt.cz

Do České republiky dorazil nový motocykl e-Duck známý pod názvem XVT, který dováží ostravská společnost Celor-X-Trike od čínského výrobce Soco a Jiuayan.

Nový motocykl Duck pro mladé uživatele

Duck má za úkol oslovit mladé lidi, kteří touží po silnější, bezpečné motorce se skvělými jízdními vlastnostmi a především velmi nízkými provozními náklady. Proto vznikla myšlenka upravit stávající Duck tak, aby splnil všechna očekávání svého nového majitele.

Duck prošel řadou inovativních změn. Díky novým komponentům, jako jsou zadní brzdy či kvalitnější a silnější motor Bosch, včetně výkonnějších japonských baterek Panasonic, si jízdu opravdu užijete. Skvěle si poradí s městským provozem i jízdou v příměstských částech.

Automobily a dodávka s elektromotorem

Společnost do Čech dováží kromě motocyklu také dvoumístný a čtyřmístný automobil a praktickou užitkovou dodávku v kategorii L7E. Dodávka má podle ostravské společnosti velký potenciál zvláště u podnikatelů, kteří mohou získat poměrně vysoké dotace pro podnikatele na elektromobilitu.

Všechny dovážené vozy i motocykly jsou homologovány pro prodej na území Evropské unie a jsou vhodné pro běžný provoz ve městě i v příměstských částech.

Dodávka bude výhodná pro podniky s rozvozem zboží pro nejbližší okolí své pobočky. Využít ji mohou jak dodávkové služby, tak restaurační zařízení. Vůz disponuje vnitřním prostorem o rozměru jedné europalety, přičemž box může být klasický, thermo nebo chlazený. Cena vozu bez baterie je 199 000 korun v základní výbavě bez DPH s dojezdem zhruba 100 km při 75 km/h. Výkon motoru se prodává v základu 3,5 kW, v nabídce je i silnější motor o výkonu 7,5 kW.

Náhradní díly seženete v České republice

Komponenty pro motocykl, automobily i dodávku jsou vyráběny v Číně, kde se ostravská společnost podílí na jejich vývoji včetně dalším vývoji vozidel a motocyklu. V České republice, konkrétně Ostravě pak dochází ke kompletaci. Firma nabízí také širokou nabídku doplňkové výbavy dle přání zákazníka. Prodejce vozů nabízí možnost úpravy jednotlivých vozů dle přání zákazníka, stačí vznést své konkrétní požadavky.

Další zajímavosti, novinky z automobilového a motoristického světa či recenze automobilů a motorek najdete na auto – moto magazínu motoristika.cz

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here