Pořiďte si sběratelský kousek: limitovanou edici křesla Rolls-Royce

0
756
křeslo Rolls-Royce
autor fotografie: bmwblog.com

Další limitovanou edicí, tentokrát v podobě luxusního křesla, stimulující stav bez tíže, nabízí automobilka Rolls-Royce. Vznikne jen velmi omezený počet kusů a cena bude skutku nadpozemská!

Jak už to u luxusních automobilových značek bývá, čas od času svým věrným zákazníkům dopřejí nějaký ten sběratelský kousek. Někdy je to například zmenšenina motoru, který nabízí třeba Bugatti Chiron, složený z originálních materiálů a vyjde na zhruba 208 tisíc korun, jindy automobilky svým fanouškům nabízí k prodeji limitované edice kol a jindy jsou to skvostné exempláře třeba do obýváku.

Patříte mezi věrné fanoušky luxusní automobilky Rolls-Royce? Pak právě pro vás je tato limitovaná edice luxusního křesla jako stvořená. Křeslo vzniklo ve spolupráci se společností DavidHugh. Křeslo simuluje stav bez tíže.

autor fotografie: bmwblog.com

Elisium-R je první nadpozemské křeslo. Nemusíte letět na Měsíc a zažijete stejné pocity!

Chcete ušetřit nemalé výdaje za cestu na Měsíc? Pak vám postačí toto křeslo, Elisium-R, které stimuluje stav bez tíže. K vidění je v londýnském showroomu automobilky, kde stojí hned vedle nového Phantoma.

Jde čistě o marketingový trik společnosti, protože zákazník, který si koupí tento luxusní vůz, už pak nepostradatelnou částku za křeslo jistě rád investuje! Zákazníci luxusní značky vozů Rolls-Royce to mají v poslední době vůbec složité. Nejen že vlajková loď Phantom prošla modernizací, ale za chvilku bude k mání i dlouho očekávané SUV Cullinan. A ještě je tu to křeslo…

Není křeslo jako křeslo

Křeslo může na první pohled působit docela obyčejně. Ale to by nebyl Rolls-Royce, aby nepoužil prémiové materiály a nejmodernější technologie, které stimulují právě stav bez tíže. A cena? Ta se vyšplhala na pouhých 52 tisíc dolarů. Však bude k mání pouhých osmnáct kusů. V přepočtu nás křeslo vyjde na 1,1 milionu korun.

 

Další zajímavosti, novinky z automobilového a motoristického světa či recenze automobilů a motorek najdete na auto – moto magazínu motoristika.cz

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here