Jeep Renagade přichází s faceliftem

0
482
Jeep Renegade
Zdroj foto: netcarshow

Jeep sliboval na začátku roku velkolepé proměny, které do puntíku plní podle interního plánu. Nyní představuje modernizovaný Renagade.

Jeep plní sliby v modernizaci svých modelů

Automobilka Jeep pro letošní rok přichystala spoustu novinek. Modernizací si prošly modely Wrangler a Cherokee, nyní přichází na řadu Renegade. Všechny tři modely se dostanou do prodeje podle dostupných informací už letos.

Renegade je prozatím nejmenším modelem Jeepu. Brzy jej trumfne ještě menší model, ale na ten si budeme muset počkat až do roku 2022. Zatím tedy automobilka Jeep přichystala omlazenou verzi Renegade, která přímo reaguje na přísné emisní normy Euro 6.

jeep renegade
Zdroj foto: netcarshow

Modernizovaná motorizace s možnou absencí dieselových agregátů

V tomto ohledu dostal Renegade přepracovanou nabídku motorů, nově nabízející litrový benzinový tříválec o výkonu 88 kW, doplněný o čtyřválcovou verzi o objemu 1,3 litru ve verzi 110 kW a 132 kW.

Nabídka motorů tak s největší pravděpodobností nahradí atmosférický čtyřválec o objemu 1,6 l E-TorQ s výkonem 81 kW a 1,4 MultiAir s výkonem 103 kW. Turbodiesely zatím Jeep neupřesňuje, automobilka je chce do budoucna zcela vyloučit z nabídky nových modelových řad a tak možná začne s vyřazením dieselových agregátů právě u modernizovaného Renagadu.

jeep renegade
Zdroj foto: netcarshow

Renegade dostal nový facelift

Jeep Renegade se pochlubil na fotografiích svými designovými změnami. Na první pohled je patrná přepracovaná maska chladiče i jiný nárazník. Vůz v této kombinaci vypadá daleko více outdoorově. Vzadu si designéři pohráli s úpravou koncových světel i úpravou víka zavazadlového prostoru.

Premiéra právě nyní

Automobil se právě nyní ukazuje na autosalonu v Turíně. Jeho výroba by měla být odstartována a do prodeje by se měl dostat v následujících měsících.

Další zajímavosti, novinky z automobilového a motoristického světa či recenze automobilů a motorek najdete na auto – moto magazínu motoristika.cz

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here