Jak si pronajmout dodávku a nespálit se

0
142
Zdroj foto: pixabay

Pronajmout dodávku: Zjistěte spolu s námi, jak se pronajímají dodávky s širokou škálou příslušenství, za výhodnou cenu a s dalšími žádanými službami. Ukážeme vám, na co si dát pozor a z jakých požadavků určitě neslevovat.

Existuje několik kritérií, podle kterých poznat tu správnou půjčovnu. Projděte si naše body jeden po druhém a určitě se nespálíte.

Ptejte se na specializaci

Ta správná autopůjčovna svému řemeslu rozumí. Zabývá se tak především pronájmem dodávkových vozidel, ale zároveň neopovrhuje ani dopravními službami pro jednotlivé zakázky. Jinými slovy – můžete si pronajmout jak auto, tak v případě potřeby i řidiče (protože řízení těchto kolosů není bez zkušeností žádný med). Ovšem pokud vám jako bonus nabídnou třeba slevu do zahradnictví nebo na zájezd k moři, raději zbystřete. Vždy je totiž lepší dělat jednu věc pořádně, než deset věcí na půl plynu.

Chtějte on-line rezervační systém

Musíte se do své zvolené půjčovny pracně dovolávat během mnohdy nepřívětivých otevíracích hodin? Chyba. Levný pronájem dodávek a užitkových vozů by měl jít zařídit i on-line. Ideální je samozřejmě internetový rezervační systém, díky němuž si vše potřebné navolíte už předem a na místě jen podepíšete „papíry.“

Dejte si pozor na stav vozového parku

Vyberte si požadovanou velikost, pronajměte řidiče, přizpůsobte si nabídku na míru – ano, na takové slogany nás firmy leckdy lákají. Ovšem zapomínají dodávat to nejdůležitější, a totiž to, jak se o své vozy starají. Všeobecně platí, že dobrý poskytovatel vám k vozidlu zapůjčí k nahlédnutí i servisní knížky s pravidelnými daty kontroly. Chybí-li, je to opět důvod ke znepokojení a cestě o dům dál.

Zdroj foto: pixabay

Ptejte se i na případné sankce

Skuteční profesionálové nedělají kompromisy u kvality služeb ani vybavení vozového parku. A jedním dechem vám také řeknou, co se stane, pokud auto omylem poškodíte. Zároveň vám nebudou bránit si ho „pro jistotu“ před odjezdem nafotit. A s takovými je opravdu radost jednat. Bonusem pak bývá profesionální přístup, nízké ceny a žádné skryté náklady na pronájem dodávek a dalších užitkových vozů.

Nikdy tak nezaplatíte víc, než bylo předem dohodnuto. Samozřejmě se ptejte i na maximální počet najetých kilometrů (nad uvedenou hodnotu obvykle bývají účtovány poplatky) i za to, zda můžete s vozem do zahraničí. Přejezdu přes hranice samozřejmě nic nebrání, ovšem při případné kontrole nebo dokonce nehodě byste mohli mít velký problém. Vyplácí se proto hrát poctivě.

Automobil vám dovezou až před dům

Potřebujete vyrazit v přesně určený čas, ale nechce se vám ještě předtím šlapat pěšky na druhý konec města pro své nové auto? Vyzrajte na to právě díky službě dovozu až před dům. Nebývá příliš drahá a může vám ušetřit řadu starostí.

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here