Honda odhaluje svůj retro Neo Sports Café CB650R

0
510
Zdroj foto: bennetts.co.uk

Honda představila na pařížském autosalonu koncept nového člena z rodiny Neo Sports. Půjde o trendy záležitost typu Neo sports Café a máme se na co těšit!

Neo Sports Café jako výkonný čtyřválec

Letošní pařížský autosalon představil novinku konceptu Hondy Neo Sports Café. Jeho retro styl spojený s minimalismem je určený pro všechny, kteří hledají mrštný stroj s netradičním vzhledem.

Představení konceptu

Výrobce o novém konceptu Neo Sports Café CB650R říká, že je to stroj s kladeným důrazem na aspekty všech stylů Neo sports Café, kteří se vyznačují především speciální krátkou částí a svisle uspořádanou dvojitou koncovkou výfuku. Moderní futuristické přední světlo s neobyčejnými kovovými detaily, masivní vidlice a odhalená kostra nechávají vyniknout originalitu tohoto stroje.

Zdroj foto: bennetts.co.uk

Honda zaplňuje modelové řady

Současná nabídka motocyklů Honda Neo Sports Café potřebuje ke stávající nabídce modelů CB300R a CB125R a CB1000R nový přírůstek. Stylová Neo Sports Café CB650R by tak mohla být dalším designovým kouskem, který očaruje stylové jezdce.

Motorizace

S největší pravděpodobností se o pohon postará stejný agregát, který je umístěn v sériově vyráběném modelu CB650F, stejně tak se z něj použily výfukové svody, zadní kyvná vidlice i rámy.

Společnost sice bližší informace o sériové výrobě neudává, ale podle dřívějších scénářů se dá docela snadno odvodit, že by se koncept mohl již brzy stát skutečností. Podobně jako tomu bylo loni na tokijském autosalonu, kde se po představení konceptu přímo navázalo na sériovou výrobu, která se představila na milánském motosalonu EICMA. To bychom se pak podle odhadů na nový čtyřválcový Neo Sports Café CB650R nebo menší dvouválec CB500R, vycházející z modelu CB500F už na stejném místě v listopadu. Uvidíme, s jakými novinkami nás Honda přivítá na EICMA.

Další zajímavosti, novinky z automobilového a motoristického světa či recenze automobilů a motorek najdete na auto – moto magazínu motoristika.cz

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here