Bentley Continental GT Convertible v novém kabátě

0
605
Zdroj foto: moneyinc.com

Bentley Continental GT Convertible jako sexy kabriolet s látkovou střechou se ukazuje ve své plné kráse!

Bentley Continental GT Convertible se s látkovou stahovací střechou plynule navazuje na svého předchůdce Bentley Continental GT, který se poprvé veřejnosti ukázal na sklonku loňského léta. Mezi těmito dvěma modely se ještě odhalil závodní model Bentley Continental GT3 a to koncem listopadu. Co nový Bentley Continental GT Convertible nabídne?

Design i technologie sdílí s Continental GT

Nový krasavec se stahovací střechou vychází designem i technologickými prvky ze svého kupé předchůdce. Hlavní odlišností od těchto dvou modelů je především provedení karoserie, která se od áčkového sloupku mění směrem do zadních partií.

Super rychlá stahovací střecha

Bentley láká své nové zákazníky na super rychlé stahování a nasazení střechy, které slibuje do devatenácti vteřin a to v rychlosti do padesáti kilometrů v hodině. Zákazníci si mohou střechu vybrat z několika barevných provedení, v modelu Bentley Continental GT Convertible nechybí ani tradiční britský tvíd! Navíc je střecha vyvinuta tak, aby odhlučnění interiéru nabízelo stejný komfort, jako generace kupé Continental GT.

V novém Bentley nenastydnete

Pro zákazníky, kteří touží mít ve své garáži nový kabriolet, se nemusí bát nachladnutí v oblasti krku, protože je zde použitý nový systém vyhřívání právě pro tuto oblast, který je integrován do kompletně elektricky nastavitelných vyhřívaných sedadel Comfort. Sedadla nabízí oproti předchozí generaci navolení vyšší teploty a zároveň tišší chod. Vedle vyhřívaných sedadel pak model nabízí i vyhřívaný volant a vyhřívané opěrky.

Bentley Continental GT Convertible s nejluxusnějšími materiály

Stejně jako kupé Bentley Continental GT má i nové Bentley Continental GT Convertible ve své výbavě jen ty nejluxusnější materiály se špičkovým řemeslným zpracováním. Řidiči ke komunikaci s vozem poslouží moderní 12,3 palcový displej, který se dá v palubní desce otáčet. To znamená, že místo něj může mít auto tři analogové přístroje nebo jen hladkou obrazovku, plynule navazující na okolní obložení.

Motorizace nového Bentley Continental GT Convertible

Pod kapotou nového modelu je uložený zážehový šestilitr W12 s výkonem 467 kW a 635 koňskými silami při 6 000 otáčkách za minutu a točivým momentem 900 N.m při 1 350 otáčkách do 4 500 otáček za minutu. Motor pak pohání osmistupňová samočinná převodovka a sílu roztáčí všechna kola.

Další zajímavosti, novinky z automobilového a motoristického světa či recenze automobilů a motorek najdete na auto – moto magazínu motoristika.cz

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here