Bavorský den v mostě nezklamal

0
488
Zdroj foto: motor1.com

Už čtvrtý ročník s názvem Bavorský den probíhá v Mostě. V předchozích ročnících se dostavilo v uvozovkách pár desítek BMW ///M. Letos to vypadá na mnohem větší počet, i když se nedá hovořit o stovkách kusů aut. Převládala ta nejnovější emka a bylo zde i jedno moderní SUV. Návštěvníci dorazily s fotoaparáty, protože se jednalo také o veteránskou akci. I tak sem dorazily závodní týmy, například Šenkýř motorsport. Ten přivezl na ukázku svoje okruhové auto. To v minulé sezóně závodilo ve třídě GT open a momentálně vozilo na této akci fanoušky po okruhu. Kdo měl zájem, tak to byla vlastně smůla. Všechny jízdy byly už předem vybookované.

Různá auta k podívání

Na Bavorském dnu se objevilo mnoho aut. Jedním z nich je i BMW M3 E92. I v tomto případě byla možnost ho projet. Toho se mohli kromě návštěvníků ujmout i redaktoři, jenž dorazili. Jeden z nich sám říká, že to pro něj bylo příjemné. Auto je sice dost těžké, avšak jeho doménou je skvělý zvuk. Kromě toho má v zásobě ještě další věci. Manuální převodovku, velmi dobré brzdy a jízdní vlastnosti, jenž jsou vysoce dobře čitelné. Přestože to byla i veteránská akce, tak se jich zde příliš mnoho neobjevilo. Dali by se spočítat na prstech jedné ruky.

Co se týká barev, tak se jich našlo několik různorodých. U veteránů třeba i žluté. Jelikož se vydařilo pěkné počasí, tak si nikdo z návštěvníků nemohl stěžovat. Mnozí z nich se těší na další podobné akce, kde budou moci představit tato svá auta.

Další zajímavosti, novinky z automobilového a motoristického světa či recenze automobilů a motorek najdete na auto – moto magazínu motoristika.cz

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here