Yamaha Iron Max: Nové skútry XMax jsou tu!

0
976
Zdroj foto: tamworthyamaha.com

Sportovně laděné skútry XMax od Yamahy představují pro nadcházející sezonu novou stylovou edici Iron Max XMax 300, XMax 400 a XMax 125.

Novinky pro rok 2019

Pro tento rok si japonská značka pro své fanoušky připravila speciální edici stávajících skútrů XMax 300, XMax 400 a XMax 125 s označením Iron Max. Skútry jsou navrženy pro ty, kteří hledají sportovní design skútrů. Ten bude zároveň plnit funkci praktickou a dynamickou. Pestrá nabídka si bere za cíl klientelu s vytříbeným vkusem, hledající osobitý stylový vzhled a špičkové provedení.

Zdroj foto: tamworthyamaha.com

Designové prvky XMax Yamaha Iron Max

Jak bezpečně rozeznáte klasické skútry XMax od speciální edice XMax Iron Max? Jednoduše podle speciálně tvarovaného sedla s integrovanou opěrkou jezdce. Sedlo je navíc doplněno o hliníkové stoupačky. Jejich navržení je uzpůsobeno tak, aby zvýraznily exkluzivitu skútrů Iron Max. Mimo jiné nové skútry XMax Iron Max poznáte podle chromovaného orámování rychloměru a koncového světla s kouřově tónovaným prosvětlovacím krytem

Standardní výbava plná komfortu

Mezi standardní výbavu speciálních skútrů Iron Max se řadí kožené čalounění v luxusním vzhledu. Nová barva kapotáže Sword Grey k tomuto koženému křeslu nádherně barevně pasuje, stejně tak jako doplňující loga, zdůrazňující charakter luxusních skútrů značky Yamaha.

Další zajímavosti, novinky z automobilového a motoristického světa či recenze automobilů a motorek najdete na auto – moto magazínu motoristika.cz

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here