Subaru XV disponuje ohromující výbavou už v základu

0
864
Subaru XV
autor fotografie: carmagazine.co.uk

Subaru přináší zbrusu nový XV a sním i nové ceny a informace o výbavě. Ta už v základu překvapí i náročné zákazníky!

Japonská automobilka Subaru přináší informace o českých cenách. Její kompletní motorizace není příliš rozsáhlá, v Čechách si zakoupíte pouze dvě motorizace a to se samočinnou převodovkou CVT a pohonem všech čtyř kol. Zakoupit si můžete atmosférický zážehový šestnáctistovkový agregát o výkonu 84 kW nebo dvoulitrový motor o výkonu 115 kW. Obě tyto motorizace jsou přeneseny z dřívější verze, avšak podle automobilky došlo u každé z nich k přepracování a to v rozsahu osmdesáti procent.

V ceníku je uvedena pouze jediná příplatková výbava v hodnotě 12 000 korun za barvu karoserie. Základními barvami, ty bez příplatku, jsou červená, oranžová, khaki nebo šedá. Ostatní položky příplatkové výbavy jsou již zakomponovány do čtyř druhů výbavy a to Active ES, Comfort ES, Executive ES a Sport ES.

Všechny výbavy disponují výbavou X-Mode, která mění vlastnosti auta v terénu a bezpečnostním systémem Eyesight. A co nabízejí další verze výbavy?

autor fotografie: carmagazine.co.uk

Verze Active ES

Základní verze Active ES je poháněná slabším motorem za cenu 590 000 korun, ve které najdete kromě halogenových předních světlometů také elektriky ovládaná vnější zpětná zrcátka a elektricky ovládaná všechna boční okna. O pohodlnou jízdu se postará automatická klimatizace a audio systém s 6,5″ displejem. Vůz je postavený na sedmnáctipalcových kolech z lehkých slitin.

Verze Comfort ES

Dobrou viditelnost získáte u veze Comfort ES díky aktivním natáčecím BiLED světlometům s LED denním svícením. Dále nabízí například duální klimatizace, kožený volant i hlavici řadicí páky, střešní ližiny, sportovní pedály a osmipalcový displej infotainmentu. Vůz můžete pořídit za částku 660 000 korun.

Verze Executive ES

Verze Executive vás rozmazlí bezklíčovým odemykáním vozu i startováním, přístupem do auta pomoci kódu PIN, osmipalcovým infotainmentem vybaveným navigací, bezpečnostními asistenty – sledováním mrtvého úhlu, automatickým přepínáním dálkových a potkávacích světel i vnitřní zrcátko s automatickou clonou. To vše získáte za rovných 700 000 korun.

Nejvyšší výbava Sport ES

Nejvyšší výbava vozu je spárována pouze se silnějším motorem. Obsahuje všechny výše zmíněné prvky a k nim získáte i elektricky ovládané střešní okno, a interiér v kůži a elektricky nastavitelné sedadlo řidiče v osmi směrech. Výbavu získáte za 820 000 korun.

Další zajímavosti, novinky z automobilového a motoristického světa či recenze automobilů a motorek najdete na auto – moto magazínu motoristika.cz

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here