Skútr na každý den? Jedině CFMOTO Jetmax 250

0
1437
CFMOTO Jetmax 250
autor fotografie: topspeed.com

Hledáte velký, pohodlný, spolehlivý a hlavně levný skútr pro každodenní ježdění? Pak vám doporučujeme CFMOTO Jetmax 250.

Nadprůměrně velký skútr s dobrou výbavou

CFMOTO Jetmax 250 patří mezi povedené skútry s atraktivní výbavou a velkým prostorem v úložném prostoru. I po motorové stránce potěší, výkon si navzdory své robustnosti poradí za všech okolností.

Motorizace

CFMOTO Jetmax 250 je poháněný jednoválcovým motorem s elektronickým vstřikováním paliva o objemu 249 cm3 o výkonu 14,6 kW a dvaceti koňských sil při 7 250 otáčkách za minutu, spojený převodovkou typu CVT (Variomatic). Díky vstřikování paliva je motor v pohotovostním režimu i při nízkých otáčkách a velmi svižně reaguje na plyn v každé situaci. Maximální rychlost činí 140 km/h.

Jízdní vlastnosti jsou díky kvalitnímu podvozku a pohotovému motoru velmi dobré. Skútr nabízí komfort a stabilitu nejen ve městech a okrscích, ale i na dálnicích. Pohotovostní váha 150 kg zaručuje dobrou manipulaci se strojem.

Výbava

Skútry používané především do města a na okrsky by měly disponovat výbavou, která bude jezdcem používána každodenně. Tomu odpovídá i výbava u CFMOTO Jetmax 250, který disponuje velkým zavazadlovým prostorem, rozměrným nosičem za sedlem spolujezdce a dalším prostorem pod řídítky. Pro bezpečnost jezdce je tu velmi dobře čitelná palubní deska, pohodlné široké sedlo zaručuje komfort a stabilitu. Přední světlomet disponuje LED diodami, zpětná zrcátka jsou v designu leštěného chromu a poskytují dokonalý přehled o stavu provozu za vámi. Kompletní rozměry skútru CFMOTO Jetmax 250 jsou 2 259 x 1 366 x 798 milimetru. Objem nádrže činí 12,5 litru paliva.

Kvalitní zpracování se zaměřením na detail

Skútr potěší každého svým výkonem, výbavou a především cenou, která se v žádném případě neodráží na designu. Plasty použité na karoserii jsou kvalitní, precizně slícované a celkově skútr působí čistým designem. Dominuje mu mohutná přední maska s chromovaným dekorem, duální světlomet a ochranný štít. Cena za skútr je pro český trh stanovena na 79 990 korun s DPH.

Další zajímavosti, novinky z automobilového a motoristického světa či recenze automobilů a motorek najdete na auto – moto magazínu motoristika.cz

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here