Seat Leon Cupra s balíčkem číslo #22 Petra Fulína

0
1467
Seat Leon Cupra
Zdroj foto: forums.vwvortex.com

Sportovně laděný Seat Leon Cupra nabízí svým fanouškům rychlé jízdy speciální balíček, pojmenovaný číslem #22. Na balíčku se podílel sám český závodník Petr Fulín!

Nechte se rozmazlovat při každodenním cestování se svým vozem neobyčejným paketem, který se postará o kvalitní poslech hudby, jednoduché a intuitivní ovládání navigace či parkovací kamerou. Co dalšího si pro nás značka připravila?

Seat Leon Cupra je ještě trochu sportovnější

Nová značka Cupra co nevidět vezme pod své jméno všechny sportovní vozy značky Seat. Na to si musíme ještě nějakou chvíli počkat, už nyní se ale můžeme těšit na první předzvěst a to v podobě Leonu Cupra, který své fanoušky potěší především sportovním paketem s označením #22.

Na balíčku se podílel závodník Petr Fulín

Už jen informace, že se na tomto balíčku podílel úspěšný český závodník Petr Fulín, který jezdí s okruhovým Leonem, je vzrušující a nabízí řadu otázek, co nám paket nabídne. Podle jeho slov se majitelé mohou těšit na nezkrotný vůz s akcelerací, rychlostí, precizností, s pocitem bezpečí při každém stylu jízdy. To je přesně to, co od svého vozu chce i Petr. Jak dodává, na silnici i na okruhu potřebuje mít jistotu, že se na svůj vůz může vždy stoprocentně spolehnout. A to jsou parametry, na kterých staví Seat Leon Cupra svou historii.

Zdroj foto: forums.vwvortex.com

Se sportovním balíčkem #22 dostanete velmi zajímavou výbavu, usnadňující každodenní využití tohoto vozu a to za 19 900 korun, ve kterém najdete například vyhřívaná přední sedadla, osmipalcový dotykový displej s navigací, parkovací senzory vpředu i vzadu i zadní parkovací kameru.

Telefon můžete jednoduše propojit s mobilním zařízením pomocí čtyř USB portů, (dva předu a dva vzadu) dva sloty na SD kartu. Má bluetooth handsfree, rádio s osmi reproduktory a digitální přístrojový štít.

Obohacen o ještě přitažlivější krásu

Seat Leon Cupra je ikonkou designu, ve kterém se snoubí technologie s uměním. Výsledkem je povedený exteriér s dravými rysy, postavený na devatenáctipalcových broušených kolech z lehkých slitin ve speciálním designu, určený výhradně pro Seat Leon Cupra.

Pokud si dopřejete tento rozmanitý paket za lákavou cenu, pak dostanete pětihvězdičkový hot hatch Seat Leon Cupra, poháněný manuální převodovkou za 782 tisíc korun.

Další zajímavosti, novinky z automobilového a motoristického světa či recenze automobilů a motorek najdete na auto – moto magazínu motoristika.cz

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here