Jeep Cherokee prošel zdařilou modernizací

0
925
Jeep Cherokee
autor fotografie: foxnews.com

Modernizovaná verze Jeepu Cherokee prošla razantní změnou, viditelnou na první pohled! Pryč jsou dělené světlomety i lomená maska chladiče. Nyní nás vůz oslní jemnými rysy s nápadně řešenými prvky.

Předešlá verze byla představena na začátku roku 2013 v autosalonu v New Yorku. Podle šéfdesignéra měla právě lomená maska chladiče a dělené světlomety zaujmout na první pohled a přilákat nové zákazníky. To se konstruktérům skutečně povedlo a díky aerodynamickým a jízdním vlastnostem se stal jedním z nejoblíbenějších velkých SUV.

autor fotografie: foxnews.com

Teď už je čas na další změnu a automobilka poodhaluje nový Cherokee na snímcích, které mají představit novinku před premiérou, která se bude týkat modelové řady 2019. Kontroverzní design je pryč, automobilka vsází na konvenční řešení.

Starý známý desing je zpět

Automobilka Jeep Cherokee už nechce své fanoušky šokovat, naopak se vrací ke starému dobrému designu, který je pro značku typický. Svědčí o tom velká úprava hlavních světlometů a stylistické řešení chladicí masky. Vůz byl přepracován také na předních náraznících a kapotě motoru.

autor fotografie: foxnews.com

Razantní změny se budou týkat i motorizace a techniky

Velmi strohá tisková správa informuje také o nových motorech a technice. K dispozici budou tři systémy pohonu všech kol, přímo vstřikový dvoulitrový benzinový motor o výkonu 270 koňských sil, zákazníci si budou moci vybrat ze dvou naprosto odlišných variant a to luxusní verze nebo terénní verze. Terénní Cherokee disponuje speciální ochranou podvozku a má vyšší světlost o dva a půl centimetru.

Další zajímavosti, novinky z automobilového a motoristického světa či recenze automobilů a motorek najdete na auto – moto magazínu motoristika.cz

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here