Nová Honda CR-V nabízí dostatek prostoru

0
672
Honda CR-V
autor foto: autoevolution.com

Už na podzim se můžeme těšit na první sériově vyráběné, prostorné CR-V od Hondy. Svou výstavní premiéru si užívala na ženevském autosalonu. Co nám v Hondě přichystali?

Honda CR-V se v Severní Americe prodává už od začátku minulého roku. V Evropě se představila na Ženevském autosalonu teprve letos. Do sériové výroby se má dostat letos na podzim, kdy budou jednotlivé vozy poháněné zážehovým čtyřválcem 1-5 VTEC Turbo, dostupné šestistupňovou manuální převodovkou CVT. Hybridní pohon bude využívat dvoulitrový benzinový agregát a dva elektromotory a jednostupňovou převodovku, která bude v prodeji už od začátku roku 2019. Obě verze budou k dispozici s pohonem všech kol.

autor foto: autoevolution.com

CR-V láká svým prostorem

V Hondě milují prostor. To dokazuje už i předešlá verze CR-V. Uvnitř interiéru je zvýrazněný multimediální displej systému, který navozuje luxusní vzhled. Mezi předními sedadly najdeme velký odkládací prostor. Prostor také umožnil vyvýšené umístění řadicí páky. Dřevěné obložení pak dodává vozu šmrnc i trochu toho venkovského opojení. Však je také vůz přizpůsobený pro jízdu i v extrémním terénu!

autor foto: autoevolution.com

O tom mluví také vnější tvary. Můžeme je považovat za optimalizaci předchůdce. Zepředu je omlazená verze o dost půvabnější a moderní, chromové prvky doplněné o průduchy vzduchu jsou zasazeny do elegantních plástových krytů. Protáhlé světlomety jsou doplněny o LED zdobný pruh po krajích. V zadní části jsou požita vertikálně orientovaná koncová světla, přecházející do víka kufru. Mohutně působící zadní část je elegantně opticky roztříštěná pomocí chromových prvků, které najdeme kolem oken.

Další zajímavosti, novinky z automobilového a motoristického světa či recenze automobilů a motorek najdete na auto – moto magazínu motoristika.cz

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here