Mini mění logo! Vsadilo na jednoduchost

0
894
mini nový logo
autor fotografie: uk.businessinsider.com

Mini po více jak sedmnácti letech mění logo! To značku provázelo od roku 2000, tedy od doby, kdy se společnost stala nedílnou součástí automobilky BMW,

Drastickou změnu nečekejte

“Staré logo” ve 3D efektu bude od jara 2018 změněno za nové, minimalistické logo, které mění pouze efekt, nikoli celkový charakter. Stále nás značka bude oslovovat nápisem MINI v okřídleném kolečku. Celkový efekt je mnohem čistší a jednodušší. Proč se společnost rozhodla pro změnu?

Nová etapa historie

Společnost MINI se rozhodla změnit logo na základě plánované nové etapy historie automobilky. Automobilka má v plánu, soustředit se na elektrifikované modely. Svůj první koncept MINI Electric představila společnost již v září na frankfurtském autosalonu. A tam už bylo vidět i nové logo.

MINI již nabízí svým zákazníkům plug-in hybrid. Vůz poháněný čistě na elektrickou energii dorazí v roce 2019. Vývojáři automobilů i marketing si pohrává s myšlenkou, že by se značka v nejbližších letech stala výrobcem pouze elektromobilů. To potvrdil již v rozhovoru i člen představenstva BMW Peter Schwarzenbauer, zodpovědný za značku MINI.

Staré logo:

autor fotografie: uk.businessinsider.com

Použití loga na netradičních místech

Designéři plánují použití loga nejen na přední a zadní části vozu. Chtějí ho aplikovat i na netradiční místa, jako je třeba kapota, zavazadlový prostor. Skvěle se bude vyjímat také na volantu i zdobení prostředků kol.

Limitovaná edice jízdního kola od Aston Martin

Hledáte pro příští sezónu neotřelé, kvalitní jízdní kolo, vyrobené z lehkých slitin? Co si takhle pořídit kolo z limitované edice od Aston Martin!

Další zajímavosti, novinky z automobilového a motoristického světa či recenze automobilů a motorek najdete na auto – moto magazínu motoristika.cz

 

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here