Robustní Renault Koleos Energy s pohonem čtyř kol

0
940
renault koleos energy
autor fotografie: kfzvermittlung24.de

Představujeme vám povedené SUV od Renaultu, Koleos Energy,s motorem dCi 175 a pohonem na všechna kola se samočinnou převodovkou X-Tronic.

Největší SUV vzbuzuje respekt

A to nejen svým velmi povedeným designem! Vybrat si nový Koleos můžete v několika verzích vznětových motorů, my vám představíme Koleos s nejsilnějším motorem o obsahu dvou litrů a samočinnou převodovkou X-Tronic, spolu s pohonem na všechna kola s volitelným nastavením záběru.

Design potěší i náročné

Exteriér vozu předčil očekávání i těch největších skeptiků. Dávno jsou ty tam časy, kdy Renault Koleos působil “levně.” Nový koleos působí na první pohled majestátně a luxusní vzhled se podepisuje už na prvních stupních výbavy. Námi představená nejvyšší verze výbavy Initiale Paris je označená nejen nápisy na masce a na předních dveřích, nápisy najdete také na volantu i opěradlech sedačky.

autor fotografie: kfzvermittlung24.de

Koleos má usazené logo v robustní masce chladiče s chromovými prvky, lehce protáhlé až ke světlometům s poutavým denním LED svícením do tvaru C, tolik typickým pro Renault! Bohužel jsou světlomety s technologií LED Pure Vision dostupné až u druhého stupně výbavy, první stupeň je vybaven pouze halogenovými žárovkami. Ovšem zadní světla disponují technologií LED ve všech stupních výbavy a jsou protaženy v úzkém pruhu až k logu značky.
Koleos je postavený v základní verzi na sedmnáctipalcových kolech, ve druhém stupni výbavy si můžete pořídit devatenáctipalcová kola s příplatkem deset tisíc a u nejvyšší verze Initiale Paris jsou devatenáctipalcová kola obuta do ALU kol, speciálně navrhnutých právě pro tento stupeň výbavy v ceně! Určitě potěší u posledního stupně výbavy automatické otevírání zavazadelníku pouhým gestem nohy pod nárazníkem samozřejmě také v ceně! A to má Koleos pro své zákazníky podobných vychytávek mnohem více.

Luxusní interiér s novými prvky

Chcete si připadat jako v nejluxusnějších vozech Tesly? Pak si sedněte za volant nového Koleosu. Po jejím vzoru se Renault pyšní displeje, infotainmentu o velikosti 8,7″ ve vertikálním posazení. Tím získáte například při sledování navigace lepší přehled o cestě. Infotainment nabízí zobrazení dvou okének zároveň, takže můžete pohodlně sledovat cestu před vámi a současně obsluhovat například klimatizaci nebo rádio. Pohodlí při cestování zajistí odvětrávané, vyhřívané sedačky s možností nastavení šesti různých pozic. Interiér si můžete ozvláštnit panoramatickým sklem s příplatkem třicet tisíc.
Koleos je oproti svému předchůdci opravdu povedeným SUV, které zvládne i extrémní terén s lehkostí. Radost vám budou dělat nejrůznější vychytávky, které zpříjemní cestu řidiči i ostatním cestujícím.

Další zajímavosti, novinky z automobilového a motoristického světa či recenze automobilů a motorek najdete na auto – moto magazínu motoristika.cz

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here