Kvalitní oblečení je základem pro všechny milovníky jedné stopy

0
642

Nedokážete si to bez motorky představit? To vás plně chápeme. Jako každý správný motorkář ale jistě víte, jak je důležité kvalitní oblečení. Přece jen, na motorce je každý tak nějak více vystaven okolnímu prostředí, které může být někdy drsné a nepříjemné. Není to jen chladný vzduch, ale také zhoršené povětrnostní podmínky, déšť a mnoho dalšího, čemu někdy musí motorkář čelit. Ne vždy se totiž poštěstí pouze vyjížďka za nádherného počasí. Co by proto ve vaší výbavě rozhodně nemělo chybět?

Stylové i funkční moto oblečení, které vám padne

V případě oblečení na naše stroje existuje řada svršků, a to ještě zároveň v obrovském množství variant. Každý si tak vybere, co mu sedneme a co se mu líbí s ohledem na styl. Oblečení na motorku je zkrátka radost vybírat. Mezi nejobvyklejší kousky patří:

  • Bundy
  • Nohavice
  • Kombinézy
  • Rukavice

Samozřejmě žádný motorkář se neobejde bez pořádné motorkářské bundy, ke které patří kožené nohavice. Pokud se však nechcete v létě potit a chcete si užít trochu pohodlí, určitě využijete také vzdušné kevlarové nohavice neboli rifle na motorku. Samozřejmě můžete zvolit také klasickou kombinézu, která je velmi vhodná zejména k rychlým silniční strojům. Maximálně je zde kladen důraz na ergonomii, kterou se výrobci u svých produktů snaží vypilovat k dokonalosti.

Bezpečnost zajistí přilba

Samozřejmě nesmíme zapomenout ani na to, o co jde především, a tedy na bezpečnost. Tu by vám měly zajistit kvalitní přilby na motorku. Taková kvalitní přilba musí mít jednak precizní zpracování, a také vyhovovat všem standardům a mít patřičnou homologaci. Dobré přilby nabízejí vyjímatelný vnitřek, který můžete umýt, nabídnou sluneční clonu, která zvyšuje aktivní bezpečnost a kvalitní polykarbonátové materiály. Měla by vám především také sedět a umožnit pohodlné otvírání jednou rukou, a to i v rukavicích.

………………………… komerční článek ……………………………………….

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here