Kupte si nový vůz Škoda on-line!

0
1342
škoda online
autor fotografie: skoda.cz

Škoda v České republice spustila on-line prodej svých vozů. Jedná se zatím o vozy financované na operativní leasing. Na konfigurátoru při koupi svého nového vozu uvidíte i datum dodání!

Nový vůz za pár kliknutí

Snili jste o tom, že byste nemuseli chodit do autosalonu, ale koupili si svůj vůz přesně podle svých představ v pohodlí domova? Vyberte si auto podle své oblíbené barvy, přes výbavu a to několika kliknutími myší a mějte ho doma do čtrnácti dnů! V případě koupi vozu s vyšší výbavou, nebo nadstandardní sériovou výbavou do 90 dní.

Takové možnosti nabízí Škoda stejně tak, jako ostatní automobilky již delší dobu. Škoda konkrétně od roku 2000, kdy je po sepsání smlouvy a zaplacení zálohy vůz vyrobený a předaný. Novinkou pro prodej vozů na operativní leasing je však to, že nemusíte chodit podepisovat smlouvu k autorizovaným dealerům. Vůz si zkrátka objednáte v pohodlí domova třeba přes telefon, kdy vám následně přijde v elektronické podobě leasingová smlouva a další detaily, nutné pro prodej vozu. Na internetových stránkách pak uvidíte, kdy svůj nový vůz dostanete. Nejdříve je do čtrnácti dnů, nejzazší termín je pak devadesát dní.

Tip: Podívejte se na měsíční platby operativního leasingu u vozů značky Škoda, ale i dalších značek. Tato částka zahrnuje samotný pronájem vozidla, servis, pojištění vozu, silniční daň, asistenční službu i případný náhradní vůz.

Kupte si vozy od nejmenšího po nejluxusnější

Při spuštění on-line prodeje vozů Škoda na operativní leasing bylo k mání na 142 modelů, od městského Citiga po luxusní Superb. Mezi oblíbené rodinné vozy patří jednoznačně Fabia, kterou můžete mít již za pět tisíc korun měsíčně, Octavia, kterou získáte od devíti nebo Superb za patnáct tisíc korun. SUV modely jako je Karoq nebo Kodiaq v katalogu pro on-line nákup zatím nejsou. Ceny se samozřejmě odvíjejí od kilometrového nájezdu, možnosti dokoupení nejrůznějších služeb či délkou splácení.

Máte možnost výběru barvy a vybrat si můžete model, který vám bude nejvíce vyhovovat, včetně předem dané motorizace a výbavy. Při předání vozu po vypršení smlouvy je vůz důkladně podroben prohlídce. Kromě běžného opotřebení vozu musí pronajímatel ostatní závady uhradit. O operativní leasing může zažádat fyzická osoba.

Další zajímavosti, novinky z automobilového a motoristického světa či recenze automobilů a motorek najdete na auto – moto magazínu motoristika.cz

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here