Hyundai chystá pro své i30 sportovní paket N Line! budou za příplatek.

0
570
Zdroj foto: uk.motor1

Automobilka Hyundai připravuje sportovní paket s názvem N Line. Tento model se v Čechách prodávat bohužel nebude.

N Line je “optický” sportovně laděný paket

Nejvýkonnější motory v nabídce získají super sportovní paket N Line. Jde především o designové změny, které mají odlišovat výkonnější motorizace od těch “obyčejných.”

Sportovní paket je připravený pro zákazníky, kteří chtějí mít sportovnější zhled vozu, aniž by museli mít zakoupenou sportovní verzi N. N Line má například oproti běžné verzi sportovně laděné nárazníky vpředu i vzadu, zdvojenou chromovou koncovku výfuku a osmnáctipalcová kola z lehkých slitin, obuté do pneumatik Michelin Pilot Sport 4. Speciální byl upraven i podvozek a reakce motoru.

Zdroj foto: uk.motor1

Uvnitř se design oproti stávající verzi příliš neliší, až na hlavici řadicí páky a volant s perforovanou kůží. Automobilka také nabízí objednání sportovních sedaček s výraznější oporou čalouněné semišem.

Do prodeje půjde Hyundai i30 během několika týdnů

Sportovněji vypadající verzi i30 se začne prodávat už letos v létě a bude k dispozici pro benzinový agregát 1.4 T-GFI 103 kW a 140 koní a pro diesel 1.6 s výkonem 100 kW a 136 koní. Je s podivem, že tento sportovní paket zatím nebude v prodeji pro Českou republiku. Hyundai slibuje, že pro N Line chystá rozšíření i pro ostatní modely.

Další zajímavosti, novinky z automobilového a motoristického světa či recenze automobilů a motorek najdete na auto – moto magazínu motoristika.cz

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here