Harley-Davidson Blue Edition: Tahle modrá kráska je nejdražší motocykl na světě!

0
1471
Harley-Davidson
Zdroj foto: indiatoday

Harley-Davidson Blue Edition vznikl ve spolupráci se šperkařskou a hodinářskou firmou, proto není asi žádným překvapením, že si za tento model zaplatíme přes čtyřicet milionů korun.

Harley-Davidson rozmazluje své fanoušky!

Harley-Davidson čas od času překvapí své skalní fanoušky nějakou tou limitovanou edicí, která se posléze stane propagačním trhákem k propagaci výrobků řady společností. Švýcarská skupina Bucheber však všechny doposud rádoby výrobce zastínila tímto modrým skvostem, který se vryje do paměti i těm ne příliš velkým fanouškům motocyklů.

Za základem stavby nového modelu stál model Softail Slim S
Švýcarská firma Bündnerbike stojí už za celou řadou úprav motocyklů Harley-Davidson. Každý kus se do historie vepsal tučnými písmy, ale model Softail Slim S díky unikátní přestavbě hravě strčí všechny do kapsy.

Za vznikem Blue Edition stálo neuvěřitelných 2500 hodin, které nakonec proměnily stoj ve špičkový designový kousek, který má s původní motorkou společného snad jen pohonnou jednotku. Vše ostatní si vzali designéři pod svá křídla, upraveno a předěláno bylo opravdu vše. Co se nepovedlo předělat k dokonalosti, bylo rovnou vyměněno nebo dokonce zcela navrženo a vyrobeno právě pro model Blue Edition.

Modrásek na silnici

Už na první pohled učaruje tato kráska svou netradiční modrou barvou. Dílenské zpracování, které stálo konstruktéry tisíce hodin práce, je naprosto úžasné. Pečlivé zpracování i těch nejmenších detailů jsou výsledkem toho, že se Harley-Davidson Blue Edition stal nejdražším motocyklem současnosti.

Modrá je dobrá, v kombinaci se zlatou dokonalá

Modrá barva je takřka úplně všude. Tam, kde není, ji pyšně nahrazují prvky ve zlatém provedení. Tyto prvky však nejsou pouze nalakovány, jedná se o díly skutečně pozlacené. Motorka je dále zkrášlena 360 diamanty, rozmístěnými na nejrůznějších místech. Asi nejbizardnější na celé motorce je palivová nádrž, která pod průhlednými kryty ukrývá hodinky a šperky společnosti Bucherer.

Celý projekt vznikl na základě netradiční propagace náramkových hodinek Bucherer Blue Edition. Máme ale pocit, že Modrásek Harley-Davidson hodinky za pouhých 1 888 000 korun tak trochu zastínil.

Další zajímavosti, novinky z automobilového a motoristického světa či recenze automobilů a motorek najdete na auto – moto magazínu motoristika.cz

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here