Elektroskútry vedou: jako třeba tento Zapp i300

0
1131
Zdroj foto: electricmotorcycles.news

Chcete ekologický a ekonomický skútr, který vás bude bavit nejen svým designem, ale také výkonem a dlouhou výdrží? Pak vsaďte na elektroskútr od nového výrobce Zapp. Ten nabízí nově model i300.

Zapp je nová značka elektrických skútrů

Zapp se snaží svými novými produkty ve světě elektrických skútru nastolit revoluci v individuální městské dopravě. Zapp sídlí ve Velké Británii a má velmi ambiciózní plány. Pomocí svého nového skútru i300 má nabídnout jezdci zábavnou, stylovější a hlavně ekologickou jízdu i po těch nejužších městských uličkách.

Zapp i300 upoutá pozornost

Zapp i300 je určen pro všechny milovníky výstřednosti nebo když jsou středem pozornosti.  Na skútru i300 se to totiž zaručeně povede každému. Designem si zachovává tradiční rysy skútrů, s plochou podlahou v prostoru pro nohy jezdce i velkorysou ochranu před nepříznivými vlivy počasí, ale také zaujme svým silně dynamickým vzhledem díky netradičně pojatým zadním partiím, které působí kontroverzním dojmem.

Zdroj foto: electricmotorcycles.news

Hlavní předností nemá být pouze design, ale především technika. Díky jednoduše vyjímatelným akumulátorům budete mít vždy snadno a rychle dostupnou síť elektrického proudu. Odpadá tedy starost s hledáním nabíjecích stanic pro skútry. Baterii si můžete vzít jednoduše s sebou domů nebo do práce a nechat dobít z běžné sítě.

Optimální výkon

Skútr Zapp i300 využívá k pohonu elektromotor o výkonu 14 kW při točivém momentu 587 N.m. Výkon zajišťují lithium-iontové akumulátory. Každý z nich má kapacitu 1,25 kWh. Skútr má pohotovostní váhu 90 kg a nabízí dojezd až 96 kilometrů na jedno nabití.

Postavený je na 14 palcových kolech, maximální rychlost udává 96,5 km/h. (jedná se o omezenou rychlost) Podle výrobce má skútr zrychlit z nuly na 72 km/h za 4010 sekundy.

Další zajímavosti, novinky z automobilového a motoristického světa či recenze automobilů a motorek najdete na auto – moto magazínu motoristika.cz

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here