Stylové retro elektro – motokolo Onix RCT a CT

0
1442
elektrokolo onyx
Zdroj foto: electricmotorcycles.news

Chcete originální elektro kolo a nechcete se vzdát pravidelného sportu? Pak sáhněte po moderním elektro-moto kolu Onyx Motorbikes RCT nebo CT.

Retro kolo v moderními technologiemi

Kalifornská společnost Onyx nabízí svým zákazníkům nové stroje, kombinující elektro kolo s motocyklem zároveň. Svěží retro design u CTY je skvělým doplňkem do města, masivnější RCT se hodí na vyjížďky mimo město a hravě zvládne i delší trasy.

Onyx CTY do města a na nákup

Eletro kolo CTY dostalo 48 voltovou baterii a na jedno nabití ujede od 25 do 65 kilometrů. Elektrický motor bude skvělou alternativou pro pohyb ve městě, jeho maximální rychlost je 30 km/h a když dojde elektřina, můžete se přesunout pomocí pedálů. Motokolo je oproti klasickému kolu vyspělejší v oblasti podvozku a nabízí jezdci vyšší komfort. Onyx CTY vyjde v přepočtu na 42 tisíc korun a součástí kola je například LCD displej, bluetooth, inteligentní klíč nebo USB port.

elektrokolo onyx
Zdroj foto: electricmotorcycles.news

Onyx RCR do přírody i na delší trasy

Motokolo RCR je oproti CTY trochu vyspělejší verze. I v této variantě můžete městský režim, s omezením rychlosti na 30 km/h, naopak u delších tras oceníte silnější výkon baterie, nabízející až 96 km rychlost. O pohon se stará elektromotor o výkonu 5,4 kW se 72 voltovou baterií. Onyx RCR urazí vzdálenost na jedno nabití kolem 120 kilometrů, v závislosti na stylu jízdy. Cena začíná na 78 tisících korunách, ale při předobjednání ušetříte 20 tisíc.

Oba dva modely jsou navrženy v moderním designu, který na sebe strhne pozornost kamkoli se s ním vydáte. Kolo navíc nabízí pohodlnou přepravu na delších trasách i dostatek prostoru pro sport a to z posedu jezdce na motorce. Co víc si přát? Možná ještě potěší fakt, že obě kola mají regenerativní brzdění a tři jízdní režimy, eco, normal a sport. Kompaktní velikost se vejde kamkoli. Můžete je umístit třeba do malého bytu i do kanceláře!

Další zajímavosti, novinky z automobilového a motoristického světa či recenze automobilů a motorek najdete na auto – moto magazínu motoristika.cz

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here