Nový elektrický crossover od BMW bude představený za pár týdnů!

0
899
BMW Elektrický Crossover
Zdroj foto: autoblog.com

Mnichovská automobilka BMW nechá svou ekonomickou a ekologickou řadu i rozrůst o další, zbrusu nový crossover. Představen nám bude za několik týdnů na čínském autosalonu.

BMW v elektrických vozech vidí velkou budoucnost

Z toho důvodu si můžeme být jistí, že o mnichovské automobilce, co se týče novinek a vychytávek elektrických automobilů hodně uslyšíme. Společnost má podle svých plánů do roku 2025 vyrobit pětadvacet vozů s elektrickým pohonem a dvanáct z nich má být pouze elektrická. V současnosti si v ceníku BMW můžeme vybírat z čistě elektrické i3 nebo plug-in hybridní verze i8. Pekingský autosalon má hostit elektrický crossover iX3. Plní se tak slova generálního ředitele Haralda Krügeara, který již před časem naznačil, že se dlouho očekávaná novinka představí tento rok. Sériová výroba odstartuje o dva roky později.

Podle předpokladů bude iX3 vycházet z nejnovější verze SUV X3. Designem bude zcela odlišná. Pochlubit se může s fenomenálním dojezdem, až 480 km, v závislosti na stylu jízdy a povětrnostních podmínek. Íčkem bude automobilka označovat všechny své elektrické vozy, už nyní se těšíme, jaké i na nás vykoukne v tiskových materiálech!

Další zajímavosti, novinky z automobilového a motoristického světa či recenze automobilů a motorek najdete na auto – moto magazínu motoristika.cz

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here