Toyota C-HR Hy-Power se představí jako výkonnější a stylovější SUV!

0
1116
Toyota C-HR
autor fotografie:indiacarnews.com

Toyota C-HR Hy-Power se poprvé představila na letošním Frankfurtu nad Mohamedem. Už tam si získala srdce všech milovníků SUV. A to nejen díky neotřelému designu, ale především díky hybridnímu pohonu, který teď bude ještě výkonnější!

Nový koncept pro Toyotu C-HR Hy-Power plní sny všech fanoušků ekologických vozů. Lehce se změní vzhled původního, sériově vyráběného modelu. Má se představit také nová, výkonnější nabídka hybridních pohonů.

Emoční a přitažlivý design C-HR

Nová C-HR bude jako stvořena pro zákazníky, milující nevšední životní styl. Zajímavé barevné odstíny a extravagantní povrchové úpravy, včetně prvků zaměřujících se na detail, jsou odvozeny od nejsilnějších přírodních sil.

Není proto divu, že je design navržený podle tekutého jádra aktivní sopky, nebo přeměňující se uhlík v diamant. Právě odtud vznikl výrazný odstín karoserie pod názvem “Dark carbon” s výrazně tvarovanými křivkami vozu.

autor fotografie: indiacarnews.com

Leskle červené provedení se promítá na spodním spoileru, přídi vozu, ploše pod logem, nebo lemem kolem podběhů kol. A to vše v souladu se světlomety a orámováním oken laděného do tmavého chromu. Kontrast pak umocní oranžové sloupky, střecha, kryty vnějších zpětných zrcátek a dalších doplňků, například povedeným proužkem uvnitř světlometů.

Extravagance se prolíná do interiéru

I kabina nezůstává s novými prvky pozadu. Najdeme zde například výrazné tóny na obkladovém panelu i čalounění s prošíváním v podobě diamantů s výraznými barevnými prvky v barvě “Burning Orange.” Také přístrojový panel a orámování dotykového displeje zdoben v jasně oranžové barvě.

Nově budou nabízeny výkonnější hybridní pohony

Nový koncept ponese nejen krásný a neotřelý vzhled, typický právě pro Toyotu. Novinky najdeme také pod kapotou. Konstruktéři se zaměřili na novou nabídku hybridních motorů, které nabídnou vyšší výkon a samozřejmě i lepší jízdní vlastnosti. Konkrétní specifikace nových verzí nám automobilka představí již počátkem roku 2018.

Další zajímavosti, novinky z automobilového a motoristického světa či recenze automobilů a motorek najdete na auto – moto magazínu motoristika.cz

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here