The Grand Tour nespí – nový speciál vezme diváky na exotický Madagaskar!

0
274
Zdroj foto: instagram.com

The Grand Tour: Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May – co vám tahle trojice říká? Samozřejmě – zakládající trojice Top Gearu, který to teď s novými komentátory po poněkud horkém odchodu Clarksona (jehož zbývající přátelé odmítli opustit), motá pod taktovkou BBC jak se dá.

Také jistě víte, že tihle tři ostřílení matadoři nezůstali dlouho bez práce. Schramstnul je totiž Amazon, pod jehož hlavičkou produkují ještě bombastičtější The Grand Tour. A to i přes to, že začátky nebyly zrovna jednoduché. Všechny Clarksonovy nápady (od studia až po tajného hosta) si totiž uzurpovala (dlužno říct, že právem) právě BBC. Ale výstavba na zelené louce se vážně povedla a show The Grand Tour pravidelně boří žebříčky sledovanosti. Ovšem posledního půl roku si dala tak trochu pauzu. Takže pokud už netrpělivě ohryzáváte tužku a ze zoufalství shlížíte díly minulé už nejmíň po stopadesáté, máme pro vás skvělou zprávu.  The Grand Tour má nový speciál!

Vánoční dárek pro všechny fanoušky pořádné jízdy

Ven se dostane ještě letos, a to přesněji 18. prosince. A kde se bude odehrávat? Minulý speciál byl z Mongolska, takže není divu, že si hoši chtěli trochu odfrknout v poněkud přívětivějším klimatu. I když…

Zbrusu nový trailer je plný džungle, bahna, výbuchů, zádrhelů i nebezpečné vypadajících pobřežních i horských silnic… A není divu, má totiž podtitul A Massive Hunt a nepůjde o nic menšího, než o honbu za pokladem. Auta jako z Mad Maxe, domorodci tvářící se všelijak – no zkrátka a dobře se rozhodně máme na co těšit.

Zdroj foto: instagram.com

Možná potkáme i krále Jelimána

Ale zpátky k exotickým kulisám Madagaskaru. Jak je patrné, produkce ani tentokrát nebude naše legendární matadorské trio sršící vtipnými bonmoty, nijak šetřit. Do ruky dostanou hned tři motorové kousky, které by si za běžných okolností s členitým terénem a nejrůznějším překážkami neporadily nejspíš vůbec.

  • Jeremy Clarkson dostal na starost Bentley Continental GT.
  • Richard Hammond si osedlá  Ford Focus RS.
  • James May pak vyrazí s Caterhamem.

Ale u základní úpravy samozřejmě nezůstane. Je libo masivní trubkové rámy, obří kola nebo pirátské vlajky s masivními nárazníky? Pokud jste někdy chtěli vlastnit přesně takhle vytuněného krasavce, pak si rozhodně přijdete na své. A samozřejmě nezůstane jen u toho, protože když bláznivá jízda a Massive Hunt, tak skutečně se vším všudy. Jinak to totiž Clarkson a zbylí dva pánové totiž ani neumí.

Zdroj : youtube.com

Takže ještě jednou – kalendáře do ruky a poznačte si 18. prosince. Do té doby máte čas nakoupit nějaký ten opalovák, sluneční brýle a něco na posilněnou. Chcete-li být styloví, pak se určitě nesplete s madagaskarskými rumy (jasnou jedničkou je Dzama). Tak šup šup, ať vám je všude nevyprodají. Kdy jindy si můžete „za volantem“ užít něco podobného?

Další zajímavosti, novinky z automobilového a motoristického světa či recenze automobilů a motorek najdete na auto – moto magazínu motoristika.cz

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here