Pořiďte si veškerou výbavu pro vaši garáž nebo dílnu

0
152
Zdroj foto: AstroStar / Shutterstock.com

Pokud máte dílnu, ve které pracujete v rámci své profese, případně máte garáž u rodinného domku, jistě víte, že v ní je potřeba celá řada praktického vybavení. Takoví univerzální pomocníci se potom hodí pro nejrůznější situace. V každé takové dílně nebo garáži nesní chybět třeba nabíječka autobaterií nebo kompresor. Kdykoliv potřebujete dobít baterii, zvládnete to snadno nabíječkou, kdykoliv potřebujete něco přifouknout, zvládnete to kompresorem.

To nejlepší pro vaši autobaterii

Pokud používáte automobil, tak jistě víte, že se vyplatí čas od času nabít autobaterii. Dvojnásob to platí tehdy, pokud jezdíte pouze krátké trasy. Ale tak či onak, vždy po několika měsících je vhodné baterii nabít na nabíječce a nespoléhat se pouze na dobíjení během jízdy. V současné době fungují nejrůznější specializované e-shopy nabízející vše pro garáž i dílnu, přičemž mimo jiné zde můžete zakoupit také kvalitní nabíječku autobaterií. U každé nabíječky je zejména důležité, abyste znali nabíjecí napětí, které potřebujete pro nabíjení autobaterie, případně baterie motocyklu. K nabíječce se vám může hodit ještě celá řada dalšího příslušenství, jako třeba:

  • Tester baterií
  • Startovací kabely

Díky testeru si můžete třeba snadno ověřit, zda je konkrétní baterie ještě v pořádku. Startovací kabely se vám zase mohou hodit na cestách, když se vám podaří dostat do situace, že budete mít vybitou baterii.

Kompresor pro každé použití

Pokud se podíváme na kompresor, tak ten se tu a tam hodí všude. Můžete s ním dofoukat pneumatiku auta, u jízdního kola apod. Stejně tak může přijít výkonný kompresor vhod, když potřebujete profouknout vodovodní trubky a při různé další údržbě okolo domu. Pokud se rozhodnete použít kompresory na různé činnosti, můžete si vybírat hned několik modelů, podle výkonu, který vám vyhovuje. Samozřejmě totiž méně výkonné kompresory se hodí na jiné druhy činností, než ty výkonnější.

——————–Komerční článek——————

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here