Upravený X-Class jako nejluxusnější pick-up!

0
1165
mercedes x class
Zdroj foto: motor1

Mercedes X-Class prošel razantní úpravou Carlex Designem, polských úpravců vozů. Super luxusní edice se může klidně srovnávat s nejluxusnějšími verzemi limuzín!

Mercedes X-Class je skvělým společníkem na dovolenou

Chystáte se s rodinou na dovolenou a přemýšlíte, kterým vozem vyrazit? Možná vám v rozhodování celkem rychle pomůžeme! Představujeme vám nejluxusnější pick-up současnosti, upravený Mercedes – Benz. Původně se jednalo o pick-up X-Class ale po tom, co prošel kompletní úpravou polských nadšenců z firmy Carlex Design, název se upravil na Mercedes-Benz X-Class Yachting Edition.

Společnost Carlex Design se zaměřuje především na polstrování interiéru vozů drahou kůží. Firma však chtěla posunout své aktivity dál a tak se ve spolupráci s dalšími dodavateli rozhodla pro kompletní úpravy stávajících designových a praktických vozů. Teď jim rukama prošel pick-up X-Class. Vůz dostal novou přední masku z uhlíkového kompozitu, tento materiál se také objevuje na nových blatnících i na nástavcích na korbě. Název Yachting Edition napovídá, že jde o skutečně luxusní verzi. Proto je například na korbě použité teakové dřevo, které se používá na palubách jachet.

mercedes x class
Zdroj foto: motor1

V interiéru nezůstalo téměř nic původní. Použita byla nejluxusnější kůže Nappa Porcelain White a Nappa Chocolate Brown. Práci s kůží má firma Carlex Design plně pod palcem, proto není divu, že se vybraný materiál objevil i na výplních, volantu a na sportovních sedadlech Recaro Sportster. Kromě kůže jsou v interiéru použity alcantarové, dřevěné i kovové prvky tak, jak je známe z kajut lodí.

Cena není astronomická

Ačkoli jsou použity nejluxusnější materiály v interiéru i exteriéru, cena startuje na 2,7 milionu korun. Odvozena je od nejlevnějšího modelu X-Class, tedy od nejlevnější verze výbavy. Do vozu si může zákazník navolit téměř cokoli, a firma mu přání za patřičný finanční obnos splní. Do vozu si můžete navolit takřka cokoli dle vlastních potřeb.

Další zajímavosti, novinky z automobilového a motoristického světa či recenze automobilů a motorek najdete na auto – moto magazínu motoristika.cz

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here