Lamborghini Urus: Takhle vypadá výjimečné SUV!

0
1295
Lamborghini Urus
Zdroj foto: autoexpress.co

Lamborghini představuje svým zákazníkům své historicky první SUV Urus. Jde o raritu mezi SUV nebo jen o designově povedené autíčko?

Lamborghini si s novým SUV dala na čas

Významné automobilky si s představením svých nových SUV dávají načas. Nikterak tomu nebylo ani u italského Lamborghini, které už v loňském roce na autosalonu ve Frankfurtu nad Mohanem poukazovala na jakousi siluetu vozu a se slovy nažhavila skalní fanoušky, že se bude jednat o naprostou senzaci.

Letos jsme se konečně dočkali oficiálního představení a musíme dát automobilce zapravdu, výsledek je naprosto úžasný! Přesně tak si představujeme sportovně pojaté SUV ve své kategorii. Troufáme si říci, že Italové svým SUV strčili do kapsy třeba i Porsche Cayenn, který je opravdu krásný, ale Lamborghini je holt o něco dál.

Lamborghini Urus
Zdroj foto: autoexpress

Lamborghini Urus jako chameleon

Urus se prostřednictvím barevných odstínů mění jako chameleon. Každá barva nechává vyniknout jiné části. Stříbrná vypadá elegantně, ale žlutá je prostě nejlepší. Ne nadarmo se stala prezentační barvou, protože svítí až za horizont a auto vyzdvihuje v každém detailu.

Předek má velmi výrazné blatníky s neotřelými prolisy, které se prolínají po bocích až do zadní části. Vzadu rozšířené blatníky působí svalnatě, dozdobené jsou dvojitými koncovkami výfuku. Osvalený design Urusu je mistrovským dílem, které se nemusí nutně líbit každému.

Lamborghini Urus
Zdroj foto: autoexpress

Sportovní nádech dostal také interiér. Ten je propracován do posledního detailu za použití krásných materiálů. Kombinace hnědé s černou je něco extra. Vůz disponuje velkým prostorem vpředu, dostatek místa najdou pasažéři i na zadních pohodlných sedadlech.

Pro řidiče je k dispozici dvojice displejů, na středové konzoly je volič samočinné převodovky a mnoho dalších prvků, včetně voliče jízdního režimu. Auto bude dominantním vozem pro zámožnou klientelu, která na sebe chce strhnout veškerou pozornost.

Další zajímavosti, novinky z automobilového a motoristického světa či recenze automobilů a motorek najdete na auto – moto magazínu motoristika.cz

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here