Víme, kolik stojí nové Volvo V60

0
556
volvo v60
Zdroj foto: autoexpress

Kombík s krásnými liniemi a obřím interiérem je hvězdou ve své třídě. Víme, za kolik si můžete nové Volvo V60 pořídit a co dostanete v základu.

Luxusní prostor Volvo V60

Nové Volvo V60 je průkopníkem designové linie mezi novodobými kombíky. Svůj um už automobilka představila v předešlých modelech. Nové Volvo V60 je ztělesněním praktičnosti, moderního ducha a elegance. Vepředu na nás mrká výrazná maska s logem značky. Dynamicky smýšlející design se projevuje ve všech částech. Nejvýraznější částí vozu jsou zadní světlomety, protáhlé od vrchního spoileru až o víka do zavazadlového prostoru.

volvo V60
Zdroj foto: autoexpress

Baví nás obšitá palubní deska s vertikálně uloženými výdechy klimatizace, uprostřed nich najdeme displej multifunkčního infotainmentu, se kterým se ovládá například i teplota. Před designovým multifunkčním volantem je umístěn displej, znázorňující budíky. Skvěle vypadá dřevěný dekor, chromové prvky a barevná kombinace interiéru. Výrazně tvarované sedačky působí svěže a sportovně, boční vedení sedaček skvěle nás podrží i do ostřejších zatáček.

Na zadní lavici jsou sedačky příjemně tvarované, ale hodí se spíše pro dva cestující, a to kvůli tvarování sedaček i robustnímu středovému panelu, který je zakončený hluboko v zadní části.

Interiér lze libovolně barevně kombinovat pomocí několika barevných odstínů a použití různých materiálů. Interiér vozu byl na ženevském autosalonu k vidění ve světlém provedení a dáváme automobilce zapravdu, v tomto pojetí vypadá luxusně. Horší je to s praktičností, ale to už je věc názoru. Dobrým řešením pro rodiny s dětmi se stává kombinace s černými koberečky a sedačkami s látkovým vzorem.

volvo V60
Zdroj foto: autoexpress

Kolik nové Volvo V60 stojí?

Nejlevnější Volvo V60 si můžeme pořídit s předokolkou a motorem D4 o objemu dvou litrů ve výbavě Momentum za částku 1 109 900 korun.

Další zajímavosti, novinky z automobilového a motoristického světa či recenze automobilů a motorek najdete na auto – moto magazínu motoristika.cz

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here