Harley-Davidson představuje nabídku modelů pro rok 2018

0
1354
Harley 2018
autor fotografie: motorcyclenews.com

Harley-Davidson po sloučení modelové řady Dyna a Softail představil novou generaci motocyklů Softail a spolu s těmito novinkami poodhalil i novou nabídku modelových řad pro rok 2018. Vybrat si můžete z osmi modelů.

Výročí 115 let přivítá Harley-Davidson novými modely

Harley-Davidson se na jubilejní, 115. výročí pečlivě připravuje už celý tento rok. Výsledkem jsou nové modely pro rok 2018. Samozřejmě, že bude vlajkový výrobce motocyklů věrný tradičním motocyklům s názvy Low Ride, Softail Slim, Deluxe, Breakout, Fat Bob, Street Bob nebo Heritage Clasic, ale mohou se pochlubit také nově vyvinutým, ocelovým rámem s mnohem lehčí váhou a pevnější konstrukcí. Nezapomínejme také na inovovanou zadní kyvnou vidlici. Novinkou pro motorky bude nově vyvinutý motor Milwaukee-Eight 107, potažmo 114, který si užil svou premiéru v řadách strojů Touring v letošním roce, tedy roce 2017.

autor fotografie: motorcyclenews.com

Nová řada Softail

Softail jsou motocykly vzniklé za dobu nejrozsáhlejšího programu pro výzkum a vývoj v dějinách značky Harley-Davidson. Pro výrobu konstrukce byly věnovány tisíc hodin vývoje a testování. A výsledek stojí opravdu za to.

Softail se chlubí trubkovým rámem, z vysokopevnostní uhlíkové oceli s nově vyvinutou kyvnou vidlicí pro dokonalou pevnost podvozku. Nový rám je o 65% pevnější než u předešlé verze Softail. Materiály zaručují o 34 % nárůstu celkové pevnosti podvozku.

Harley-Davidson chystá pro rok 2018 dva nové motory

Nabídka pro rok 2018 nabízí modely Softail s novými motory 107 a 117 o objemu 1 745 cm.3 Druhá varianta motorů pro motocykly Fab Bob 114, Breakout 114, Fat Boy 114 nebo Heritage Classic 114 mají obsah 1 868 cm.3  

Nové motory Milwaukee-Eight v těsné blízkosti obepínají motor, aby maximálně zvýšily tuhost podvozku. Využívají také důmyslný systém s vyvažovací hřídelí, vyrovnávající vibrace motoru a zároveň zachovávají jízdní vlastnosti typické pro Harley-Davidson.

Další zajímavosti, novinky z automobilového a motoristického světa či recenze automobilů a motorek najdete na auto – moto magazínu motoristika.cz

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here