Je méně více? Mikro karavany Life Style Camper jsou toho důkazem

0
222

Karavany dnes vidíme všude. Je to fakt, který přijímáme, aniž bychom se nad ním nějak pozastavovali. Už dávno to není záležitost pouze pro nadšené karavanistů a kempaře veterány. Svět karavanů se čím dál více otvírá i pro sváteční fanoušky těchto alternativních dovolených.                                                                                                            Často to však bývají nevzhledné, obtížně ovladatelné krabice. Jak toto stigma boří Life Style Camper?

Kompaktní rozměry

Karavany od Life Style Camper nejsou žádné nevzhledné krabice – jsou kompaktní a snadno ovladatelné, na jejich obsluhu nemusíte být žádný šampion „efjedniček”.  Je to díky jejich vskutku přitažlivým rozměrům – 350 cm na délku, 170 cm na šířku a kolem 195 cm na výšku.

Není cesty? Udělá si cestu vlastní

Karavany X-Line si hravě poradí nejen s méně sjízdnými silnicemi, ale také s offroadem, na kterém by si těžkopádnější modely vylámaly disky. 

Díky průkopnickým konstruktérským řešením jde o vozy, které disponují vysokou tuhostí karoserie i odolností celkové konstrukce.
Hlavním stavebním kamenem je podvozek od firmy KNOTT. Zakázkově a pouze pro Life Style Camper vytvořili odpružení, díky kterému došlo k navýšení zdvihu systému ze 7 cm na 16 cm. 

Kromě odolnosti je zde také vysoká stabilita. Karavan se nepřevrátí ani při 40° náklonu povrchu a pořád si zachovává své rozpětí. Takového bočního náklonu nedosahuje ani většina standardních SUV.

Celková výška podvozku je 40 cm a stejně jako karoserie byl sestaven z prvotřídních dílů z Německa, Rakouska, Francie, USA a Velké Británie. 

Life Style Camper mikro karavany prodává, ale také je půjčuje. Zájemci o koupi si mohou karavan vyzkoušet v půjčovně s tím, že cena půjčovného se poté odečte od výsledné ceny. Kromě úplně nových modelů prodávají také zlevněné skladové vozy, které byly zakoupeny pro předváděcí účely. Jako skladové prodávají také karavany z půjčovny, nejde však o opotřebované kusy, tyto karavany strávily v půjčovně maximálně jednu sezonu. 

Povrchová ochrana

Karavan chrání ekologicky šetrná a ekosystémem nepřekonatelná povrchová úprava. Nebo si to aspoň myslí u Life Style Camper, jinak by neposkytovali 10 letou záruku na lak LINE-X. Zamezí protečení, ale také drobnému mechanickému poškození.

To by byla odolnost vůči terénu, ale to není vše. Konstrukce ochrání karavan i před zubem času. Uvnitř nenajdete žádné součástky s vysokou kazivostí, jako jsou například motor a podobně. 

Napěchován výbavou

Není to hotel, ale není to ani stan. Je to ideální kompromis mezi pohodlím a dobrodružstvím. 

Pohodlně zde přenocují 2 dospělí a 1 dítě. K výbavě lze zakoupit střešní stan, díky kterému můžete rozšířit obyvatelný prostor o další dvě místa. 

V kompletní výbavě lze nalézt LCD televizor, topení, markýzu, 58l nádrž, venkovní sprchu, plynový hořák, lednici a baterie, úložné prostory a díky výkonnému dieselovému topení Webasto můžete vyjet na výlet i v zimních měsících. Je možné také přidání mikrovlnné trouby. Kuchyňský prostor je umístěn v  zadní části karavanu a je volně přístupný z venku. Výbavu lze doplnit dle individuálních přání každého klienta o další doplňky.

Fotogalerie:

———–Komerční článek———–

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here